Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Dowolny Media Player. Zaczynając od wiekowego WD Media Playera.
    [..].
    no własnie coś takiego chyba mi pasuje
    http://www.neo24.pl/?p=wd_tv_play_me...ceneo_spo=true
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  2. #12

    Domyślnie

    WD ma bardzo fajną obsługę. Np. to, że zapamiętuje pozycję wszystkich oglądanych filmów. Można wrócić do przerwanego momentu. Jakiś inny model, który testowałem pamiętal tylko ostatni film.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez di_ Zobacz posta
    Od ponad roku mam wspomniane wcześniej Raspberry Pi z zainstalowanym Raspbmc W necie znajdziesz bez problemu instrukcję jak wrzucić system na kartę SD. Potem podłączasz do TV i (jak chcesz oczywiście) do sieci i hula.
    Ja dodatkowo wrzuciłem sobie wtyczkę do obsługi polskich VOD, np. do TVN Playera. Fajna zabaweczka. Z czystym sercem mogę polecić.
    ja też używam raspberry pi z raspbmc i jestem z niego bardzo zadowolony. ciągnie filmy z mojego pc'ta przez lan, steruje się nim wygodnie przez K400r

    di_ -nie potrafię znaleźć wtyczki do polskich VOD, gdzie ją znalazłeś ?
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  4. #14

    Domyślnie

    dzieki za wszystkie porady. Wydaje sie, ze wiem juz mniej wiecej gdzie i czego szukać.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przem426 Zobacz posta
    ja też używam raspberry pi z raspbmc i jestem z niego bardzo zadowolony. ciągnie filmy z mojego pc'ta przez lan, steruje się nim wygodnie przez K400r

    di_ -nie potrafię znaleźć wtyczki do polskich VOD, gdzie ją znalazłeś ?
    Dla "zmyły" (chyba) nazywa się sd-xbmc. Niestety nie wiem co działa oprócz TVN Playera, bo nigdy nie potrzebowałem nic innego włączać.

    Z filmami dokładnie tak jak mówisz, udostępnione po smb z PC, śmigają po lanie do Raspi, a później na ekran. Czasem coś z Youtube'a puszczę po DLNA, bo z tym też sobie bez problemu radzi.
    Ja do sterowania najpierw używałem pilota do xbmc na androida, ale ostatnio coś mi się w ustawieniach zmieniło i mi się nie łączy. A że HDMI-CEC działa wystarczająco dobrze - nie chce mi się tego sprawdzać.

  6. #16

    Domyślnie

    Jeśli TV, który posiadasz możesz podpiąć do sieci i jeśli obsługuje DLNA możesz jeszcze zainteresować się Mezzmo: http://www.conceiva.com/products/mezzmo/
    Jest to serwer DLNA, z którego odtwarzasz filmy i muzykę. Pliki nieobsługiwane przez twój TV zostaną automatycznie przetranskodowane w locie.
    Swego czasu bardzo dużo z tego korzystałem. Jednak od kiedy w salonie zagościło Apple TV to Mezzmo przeszło w zapomnienie.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •