Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Debiut

  1. #1

    Domyślnie Debiut

    To sa moje pierwsze pstryki na forum, licze na szczera ocene i zycze (mam nadzieje) milego ogladania.

    1.

    2.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 02-02-2014 o 22:06 Powód: Zdjęcia... ;)

  2. #2

    Domyślnie

    Wstaw poprawnie fotki.
    Wypijmy za blendy...

  3. #3

    Domyślnie

    Pierwsze bez ostrości, drugie przeostrzone.
    "Gdy jestem głodny, otwieram lodówkę, nie odmawiam, gdy proszą na wódkę"

  4. #4

    Domyślnie

    wlasnie bym chcial tylko za bardzo nie wiem jak :/

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    Sądzę że nowy forumowicz zasługuje na nieco więcej niż tylko za ostre - nie ostre
    Faktem jest że musisz nauczyć się zamieszczać zdjęcia na forum. Na imageshack jest pewnie link "forum", wystarczy go skopiować i wkleić, nie zapominając o regulaminowych wymiarach.
    Pierwsze zdjęcie faktycznie ma ostrość na rękawiczce i to już w mojej opinii zalicza go do kosza. Ale kadr w porządku, niczego nie brakuje. Kolory i światło naturalne i nie przesadzone. Moim zdaniem jedynka była by bardzo udanym portretem gdyby nie ostrość.
    Na drugim ostrość już jest i to nawet z lekkim naddatkiem. Kadr też nie irytuje, kolory i światło jak wyżej. Bardzo ładna ta dwójeczka - naturalna i miła w odbiorze.
    Nie wiem jaki jest Twój staż, ale debiut bardzo ładny, oczywiście pomijając brak ostrości na pierwszym.
    Pokaż więcej
    Pozdr.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki wed za szersza odpowiedz, wlasnie spr na imageshack i jest ta opcja, nastepne beda dodawane poprawnie. Jesli chodzi o staz to w sumie nie jest duzy, stwierdzilem ze lepiej zaczac od lektury i nabraniu troszku pewnosci siebie no i w koncu publikacji. Mile mnie zaskoczyla Twoja opinia bo przygotowany bylem na wieksza krytyke, na ktora czekam bo jeszcze pewnie nie jedna osoba skomentuje ten post

  7. #7

    Domyślnie

    Poprawiłem wstawione linki do zdjęć.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IcyMan Zobacz posta
    Pierwsze bez ostrości, drugie przeostrzone.
    Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękoma i nogami. Dla mnie obie fotki po prostu słabe.
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękoma i nogami. Dla mnie obie fotki po prostu słabe.
    Widze ze lubisz sie podpisywac pod wypowiedziami innych ale moze jednak wysilisz sie na cos wiecej, cos konkretnego oraz moze ukazesz jakies swoje prace zanim zaczniesz sie wypowiadac, bez obrazy oczywiscie ale fajnie wiedziedz od osoby na jakim poziomie sie ma krytyke.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiek8777 Zobacz posta
    Widze ze lubisz sie podpisywac pod wypowiedziami innych ale moze jednak wysilisz sie na cos wiecej, cos konkretnego [...]
    Bez obrazy ale... czy gdybym napisał ci np. 10 nieprzychylnych twoim zdjęciom zdań (zamiast 1) to lepiej byś się poczuł? Dla mnie obie fotki po prostu słabe i naprawdę nie ma sensu się nad nimi pastwić pisząc więcej aniżeli 1 zdanie. Sorki, ale tak je postrzegam. I nie tylko ja...

    Skoro pokazujesz swoje zdjęcia i chcesz komentarzy to je otrzymujesz. Oczywiście takie, na jakie zasługują twoje zdjęcia. I naprawdę nie ma sensu się obrażać...

    Co chciałeś pokazać np. na 1. zdjęciu? Twarz osoby czy jej rękawiczkę? A na drugim zdjęciu, które jest nie tylko przeostrzone a na dodatek robi wrażenie płaskiego? O kadrze czy zupełnie nieobecnej modelce, którą na dodatek bardzo kiepsko przedstawiłeś, nie wspominam... Czy to ci poprawiło nastrój? Wątpię...
    Nikon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •