Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    chyba wszyscy by sie ucieszyli jak byś zrobiła jakiś mini tutorial obróbkowy....

    foty mistrzostwo świata jak dla mnie
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  2. #22

    Domyślnie

    Zdjęcia (czy na pewno? ) znakomite.
    Technika po prostu kładzie na kolana.
    Stylizacja niezmiernie ciekawa.

    Na 1 osobiście nie podoba mi się ta pomięta spódnica, jakoś mi ten element nie pasuje do tej kompozycji.
    Na 4 natomiast oczy jakoś za mocno wyróżniają się w porównaniu z wcześniejszymi, szczególnie prawe jest jakby jaśniejsze.

  3. #23

    Domyślnie

    nie zwrocilem poczatkowo uwagi kto jest autorem zdjec i pomyslalem - no niezle - Panowie robia w stylu Pani Joanny, dopiero pozniej, po komentarzach dotarlo do mnie kto to zrobil. Nicto, czas poogladac, postudiowac i wzorowac sie, bo poki co macham aparatem jak czlowiek pierwotny dzida na stepie dziekuje za inspiracje i motywacje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #24

    Domyślnie

    zdjecia i technika powala na kolana

  5. #25

    Domyślnie

    A ja się chyba już takich zdjęć naoglądałem za dużo. Pokazują warsztat, który należy docenić, ale z powodów innych niż onanistyczne (w kontekście jakości rzeczjasna) w pamięci mi nie zostaną. W swojej kategorii są oczywiście pierwszego sortu, ale w dobie bezustannego bombardowania czymś podobnym, raczej ziewam. Być może odnosi się to do całego gatunku bo ziewam też coraz częściej przeglądając czasem Vogue. Zbyt wiele mi tego dryfu w formę bez treści...
    Ostatnio edytowane przez Kartofelinder ; 21-07-2014 o 23:28

  6. #26

    Domyślnie

    Mega zestaw! Śliczne dziewczyny. Fajny makijaż. Idealnie dobrane stylowe ubrania. Piękne światło. Genialna obróbka. Kończą mi się przymiotniki żeby chwalić Twój warsztat Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Mam pytanie: czy takie kadrowanie (cięcie nad głowami) to wymóg jakiejś agencji?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #28

    Domyślnie

    Dzieki za wszystkie komenatrze

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    A ja się chyba już takich zdjęć naoglądałem za dużo. Pokazują warsztat, który należy docenić, ale z powodów innych niż onanistyczne (w kontekście jakości rzeczjasna) w pamięci mi nie zostaną. W swojej kategorii są oczywiście pierwszego sortu, ale w dobie bezustannego bombardowania czymś podobnym, raczej ziewam. Być może odnosi się to do całego gatunku bo ziewam też coraz częściej przeglądając czasem Vogue. Zbyt wiele mi tego dryfu w formę bez treści...
    Oj chcialabym zeby ktos ziewal do moich zdjec w Vogue!!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Mam pytanie: czy takie kadrowanie (cięcie nad głowami) to wymóg jakiejś agencji?
    Edytorzy zwykle przycinaja tak do druku w magazynach. Zwykle tna tak, ze glowa dotyka konca kadru, niezaleznie czy jest cala postac czy portret... szkoda im chyba miejsca?


    maly bonusik!


    dzieki i pozdrawiam cieplo!!!

    J.

  9. #29

    Domyślnie retusz - mini tutorial

    Cytat Zamieszczone przez slimiro Zobacz posta
    chyba wszyscy by sie ucieszyli jak byś zrobiła jakiś mini tutorial obróbkowy....

    Tu jest taki mini tutorial krok po kroku, tyle ze po angielsku plus caly artykul z Advanced Magazine

    advanced photoshop

    mam nadzieje, ze troche rozjasni?

    Pozdrawiam!
    J.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qstra Zobacz posta
    Dzieki za wszystkie komenatrze

    Oj chcialabym zeby ktos ziewal do moich zdjec w Vogue!!!!!!
    Domyslam sie wiec celowo wspomnialem, zeby nie bylo ze sobie po Tobie pojezdzam Trafilem tu przypadkiem to marudze, bo caly gatunek robi sie nudny jak obrazy Poniatowskiego.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •