Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Bukowina Tatrzańska - jaki hotel?

    Witam
    Mógłby ktoś polecić hotel w przystępnej cenie? Dobre jedzenie mile widziane
    Wybieram się z dziewczyną na narty i potrzebujemy w miarę przytulnego hotelu w dobry cenie.
    Jakieś propozycje?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Witam
    Mógłby ktoś polecić hotel w przystępnej cenie? Dobre jedzenie mile widziane
    Wybieram się z dziewczyną na narty i potrzebujemy w miarę przytulnego hotelu w dobry cenie.
    Jakieś propozycje?
    a nie przeszkadzałby Ci dojazd jakies 20 km?
    w miejscowości Frydman jest fajne miejsce
    Ostatnio edytowane przez bajcy ; 28-01-2014 o 13:47

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #3

    Domyślnie

    Wolałbym blisko mieć na stok a za ile i gdzie?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #4

    Domyślnie

    Jurgów, praktycznie pod Bukowiną, można z buta dojść do Bukowiny Dolnej, a i do Górnej jak ktoś da rady. W Jurgowie jest fajny nowy wyciąg i nie tak drogie kwatery prywatne jak w Bukowinie. Muzeum starej fotografii jest w Jurgowie. Polecam zajrzeć.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Wolałbym blisko mieć na stok a za ile i gdzie?

    tutaj masz w szukajce klik
    Ja byłem bardzo zadowolony. chyba 60 zł ze śniadaniem, ale to było 2 lata temu.

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Starachowice/Kielce
    Posty
    153

    Domyślnie

    Byłem TUTAJ kilka razy. Warunki dobre a kuchnia smaczna. Niestety, dojazd na stok samochodem ale to 5-10 min w zależności jaki się wybierze. Baseny termalne Bukowina - wystarczy zejść w dół 200 m. Organizuje kulig - (bodajże czwartek - właściciel ma na imię Józek) w cenie. Jest też wieczorek z kapelą góralską.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    Ja byłem tutaj bardzo fajnie, ceny przystępne, obiady u sąsiadki (bo Pani Gienia nie gotuje) są niesamowicie smaczne (zupa do bólu, drugie i ciastko za chyba 22 zł) nie do przejedzenia, cena noclegu to chyba 35 zł w pokoju z łazienką a w pokojach ze wspólną łazienką po 30 zł. Ceny z początku tego roku więc chyba aktualne.
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  8. #8

    Domyślnie

    U Pani Gieni i Pana Janka jest fajnie Od ponad 15 lat u nich bywam ale do wyciągu najbliższego w Jurgowie, czy Białce to z buta nie dolecisz. Trzeba autem bo to cyrka 5-6 km. Zakwaterować się lepiej w Jurgowie to do nowego wyciągu jurgowskiego z buta można.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    A czy ktoś był na Słowacji na nartach? Może lepiej tam jechac? Teraz jest tam EURO, i zastanawiam się czy jest tam drogo?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #10

    Domyślnie

    Parę dni temu wróciłem z nart. Byłem w Czarnej Górze i..... rozpacz. Syf na stoku, tłok do wyciągu za sporą kasę. Wkurzeni pojechaliśmy do Dolnej Morawy w Czechach. Taniej niż w Polsce do tego lepiej przygotowane stoki, zero kolejek ..... i jakby kultura inna.
    Chyba powoli przestaje mnie być stać na narty w Polsce
    nic...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •