Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    no i pieknie, teraz tylko czekac Jeszcze kilka takich akcji i bedziesz miec dom z basenem

  2. #32

    Domyślnie

    No i jest odpowiedź...

    Zadzwoniła do mnie Pani Rzecznik Grupy Onet.pl i poinformowała mnie, że mają pisemną zgodę Biura Prasowego Wisły Kraków na publikację tych zdjęć (ma mi przesłać te maile)

    Kogo teraz atakować?
    Wisłę czy nadal Onet.pl?

  3. #33

    Domyślnie

    Najlepiej tego kto Ci to ukradł, czyli Wisłę. A jak rozsądnie to rozegrasz, to onet będzie po Twojej stronie. Może się nawet zdarzyć tak, że onet wystąpi w Twoim imieniu. W końcu sprzedali im trefny towar.

    Kiedyś miałem coś podobnego, tyle że nie ze zdjęciem a z oprogramowaniem do frezarki. Facet testował soft, miał kupić, nie kupił, nie zapłacił, bo się niby rozmyślił, ale później sprzedał obrabiarkę z tym softem dalej, tyle że sprzedał to porządnej firmie. Potrzebowali szkolenia więc zatelefonowali do producenta, a jak się dowiedzieli, że kupili kradzione, to tylko poprosili mnie o fakturę pomnożoną przez 3 i sami zalatwili sprawę - odliczyli tę wartość od ceny obrabiarki i przelali na moje konto. Facet musiał podpisać, że się na to zgadza, bo go postraszyli, że wyląduje w prokuraturze. Kradzione jednak nie tuczy.
    Jacek

  4. #34

    Domyślnie

    Odnosnie Onetu sprawa wyglada tak, ze maja oni zgody od stron danych klubów. Z moimi zdjeciami jest podobnie, tez trafiają na Onet. Robie dla Korony Kielce, zdjecia są na stronie Korony. Onet ma zgode na wykorzystywanie fot ze strony klubu, wiec je pobiera, a podpisuje adresem strony klubu. Proste.
    Jak dla mnie to powinieneś się dogadywać z klubem. Sam napisałeś ze Wisła dostała to zdjecie. Wiec bylo na jej stronie. Onet wziął i tyle, maja zgode wiec biorą
    Jedynie to mozesz cos z Wisłą gadac.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •