Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie czy to kradzież zdjęcia? część II

    onet.pl użył mojego zdjęcia do swojej informacji nie pytając mnie o zgodę i nie podpisując kto jest autorem...
    w jaki sposób dobrać im się do tyłka?
    jak udowodnić później, że to zdjęcie było na serwisie? (jak zniknie)

    http://sport.onet.pl/0,1248675,1521581,wiadomosc.html

  2. #2
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    717

    Domyślnie

    Zrób print screena, najprościej, co do udowadniania, że zdjęcie było. Co do reszty sprawy-zapewne podobnie co w poprzedniej sprawie, bo, zdaje się, że to nie pierwszy taki przypadek Ciebie dotyczący...
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    no niestety, to już druga sprawa...
    fuck :-/

  4. #4

    Domyślnie

    Umieszczając zdjęcie w publicznym miejscu popełniłeś błąd - mogą go dalej upubliczniać podając źródło - tyle mi właśnie podpowiedziała żona... Chyba że na tamtej stronie zastrzegłeś prawo do tego. W takim wypadku masz prawo do kaski.

    Lać ich !!!
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #5

    Domyślnie

    na tamtej stronie nie ma już tego zdjęcia gdyż nie dałem zezwolenia i kazałem ściągnąć je z serwisu...

  6. #6
    nin
    Gość

    Domyślnie

    tito ty masz jakiegos ph albo szczscie : P
    znow mogles zarobic na d2x'a

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nin Zobacz posta
    mogles zarobic na d2x'a
    mogłeś?
    a już nie mogę?

  8. #8

    Domyślnie

    jak rozwinie sie kryminał taki jak poprzednio, to już nie mogę doczekać się kolejnych odcinków
    D300 + S 10-20 | T 17-50 2.8 | T 90 2.8 | S 70-200 2.8 | SB-800 | SB-600 | Cokin Hitech 0.6 1.2 |
    LowePro CompuTrekker AW
    http://submit.shutterstock.com/?ref=64681- zarabiaj na zdjęciach!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NiseriN Zobacz posta
    jak rozwinie sie kryminał taki jak poprzednio, to już nie mogę doczekać się kolejnych odcinków
    bardzo śmieszne

  10. #10

    Domyślnie

    tito - gdzie wczesniej wisialo to zdjecie? Rzeczywiscie masz peszka Ciekawe czy moje juz ktos ukradl Wcisnij na klawiaturce magiczny guzik Prt Sc i wklej toto w PS, zapisz, zachowaj - bedzie dowod
    Al - popros Zone o podstawe prawna, bo nie do konca jestem pewien dlaczego jest tak jak piszesz. Chodzi moze o zastosowanie regulaminu korzystanie ze zdjec ktory musi byc w widocznym miejscu, a co za tym idzie bedacego w ten sposob prawnie wiazacym? Zdaje sie ze w przyp. praw autorskich nie jest to wymagane...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •