Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Gdzie założyć portfolio internetowe?

    Witam! Ostatnio borykam się z pewnym problemem, otóż chciałbym założyć portfolio internetowe, najlepiej na serwerze gdzie można zakładac poszczególne albumy i można wrzucić dużą ilość fotek, korzystałem z jalbum, ale strasznie szybko wypełniłem limit, próbowałem sam założyć stronkę, ale po pierwsze w ogóle nie wyglądała jak galeria, a po drugie więcej zajęło mi wrzucanie zdjęcia niż ulepienie 100 pierogów :P Może wy znacie jakieś fajne strony na których można założyć ciekawie wyglądające portfolio? Pozdrawiam!
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    flickr/ipernity(darmowa kopia flickra bez jego ograniczeń)
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    ipernity skorzystałem z tego zarejstrowałem się, ale nie wie jak wrzucac zdjęcia ;/
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mks33 Zobacz posta
    ipernity skorzystałem z tego zarejstrowałem się, ale nie wie jak wrzucac zdjęcia ;/
    polecam lekcje angielskiego bo na flickrze jest to banalne

  5. #5

    Domyślnie

    ok na flickrze wiem jak się wrzuca i nie ma z tym problemu ale na ipernity nie mogę się nawet zalogować, przysałło mi e-mail aktywacyjny, aktywowałem konto i po wpisaniu loginu i hasła nic się nie dzieje ;/
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Masz w prawym górnym rogu swój login?
    do wrzucania zdjęć polecam ściągnięcie tego: http://www.ipernity.com/tour/iperupload programiku.
    Łączysz je później ze swoim kontem na ipernity i po prostu przeciągasz do niego zdjęcia i klikasz upload(możesz też ustawić tagi i do jakiego albumu ma wrzucić)
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli nie zależy Ci na jakiejs specjalnej oryginalności, to próbuj www.pbase.com i www.zenfolio.com

    Flickr nigdy nie wyglądał atrakcyjnie, teraz zmienił się jeszcze system otwierania/prezentacji zdjęc - moim zdaniem tragedia. Nadaje się to co najwyżej do prezentacji fotek rodzinnych, albo do wymiany doświadcze[Bń w grupach dykusyjnych. Jeżeli chcesz żeby to jakoś wyglądało polecam powyższe linki.
    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez maki ; 02-01-2011 o 20:51
    D800

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też polecam PBase: łatwo spersonalizować, łatwo się zamieszcza zdjęcia i sporo miejsca
    Moja galeria wyglada np tak.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mks33 Zobacz posta
    Witam! Ostatnio borykam się z pewnym problemem, otóż chciałbym założyć portfolio internetowe, najlepiej na serwerze gdzie można zakładac poszczególne albumy i można wrzucić dużą ilość fotek, korzystałem z jalbum, ale strasznie szybko wypełniłem limit, próbowałem sam założyć stronkę, ale po pierwsze w ogóle nie wyglądała jak galeria, a po drugie więcej zajęło mi wrzucanie zdjęcia niż ulepienie 100 pierogów :P Może wy znacie jakieś fajne strony na których można założyć ciekawie wyglądające portfolio? Pozdrawiam!
    Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyś album Żaby umieścił na innym serwerze. Ja swego czasu wykupiłem za kilkadziesiąt zł rocznie 2 GB przestrzeni.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mks33 Zobacz posta
    Witam! Ostatnio borykam się z pewnym problemem, otóż chciałbym założyć portfolio internetowe, najlepiej na serwerze gdzie można zakładac poszczególne albumy i można wrzucić dużą ilość fotek, korzystałem z jalbum, ale strasznie szybko wypełniłem limit, próbowałem sam założyć stronkę, ale po pierwsze w ogóle nie wyglądała jak galeria, a po drugie więcej zajęło mi wrzucanie zdjęcia niż ulepienie 100 pierogów :P Może wy znacie jakieś fajne strony na których można założyć ciekawie wyglądające portfolio? Pozdrawiam!
    A popatrz sobie na www.boo.pl ja płacę 8zł na dwa miesiące...
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •