Close

Strona 38 z 50 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 500
  1. #371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    [...] Ale kiedyś będąc gościem przyglądałem się parze tak zwanych fotografów ślubnych. Oboje mieli po 20 lat i sprzęt z górnej półki. Tak na oko to zrobili po 2-3 tyś. zdjęć. Można by z ich kadrów zmontować pewnie niezły ruchomy film. Brak podstawowej wiedzy o ekspozycji i kompozycji nadrabiali kompulsywnym spoglądaniem na ekran monitora. Widok żałosny.
    Chyba nie masz na myśli tej pary?
    Nikon

  2. #372

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Oczywiście, że to był żart. Ja też długo ewoluowałem poprzez różne Finepixy, Canony 300D itd. Ale kiedyś będąc gościem przyglądałem się parze tak zwanych fotografów ślubnych. Oboje mieli po 20 lat i sprzęt z górnej półki. Tak na oko to zrobili po 2-3 tyś. zdjęć. Można by z ich kadrów zmontować pewnie niezły ruchomy film. Brak podstawowej wiedzy o ekspozycji i kompozycji nadrabiali kompulsywnym spoglądaniem na ekran monitora. Widok żałosny.
    Jedziesz ostro. Po pierwsze rozwiń jak na podstawie obserwacji jesteś w stanie wskazać błędny w kompozycji. Co ci fotografowie robili takiego że wysnułeś takie wnioski ? Po drugie co takiego dziwnego w "natrzaskaniu" na weselu 2k zdjęć ? Rozumiem, że za twoich czasów można było zrobić 12 czy 24 zdjęcia i ciężko się ci z tym pogodzić, że dziś można zrobić więcej i że każdy nawet w tak młodym wieku jak 20 lat może robić śluby bez 10 lat doświadczenia. Widzę, że jesteś strasznie tym faktem sflustrowany i nieszczęśliwy i na siłę usiłujesz sam siebie przekonać, że nikt inny poza tobą nie potrafi robić zdjęć. Takie czasy kolego ...
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  3. #373

    Question

    Cytat Zamieszczone przez szymon708 Zobacz posta
    sflustrowany
    ??? jaki???
    D7100, T 17-50 2.8, T-a 16-28 2.8, S 35 1.4, N 50 1.8G, N 85 1.8G

  4. #374

  5. #375

    Domyślnie

    Hmm... czy aby się nie czepiacie?
    Nikon

  6. #376

    Domyślnie

    Andrzej jesli to "Ta" para to nieladnie w takim kontekscie jaki przytoczyl Daro podawac tu linka do ich strony. Po obejrzeniu ich zdjec mysle ze spora jednak losc postujacych tu slubniakow moze im tylko sprzet ponosic

  7. #377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yazid Zobacz posta
    ??? jaki???
    Powiedziałbym brzydko jednak przemilczę. Fakt błąd pozostaje błędem. Pozostaje pytanie czy poza tym masz coś jeszcze do powiedzenia bo twój komentarz nie wniósł żadnej wartości dodanej do dyskusji. Ten poniżej jeszcze lepszy
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  8. #378

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egoiste Zobacz posta
    Andrzej jesli to "Ta" para to nieladnie w takim kontekscie jaki przytoczyl Daro podawac tu linka do ich strony. Po obejrzeniu ich zdjec mysle ze spora jednak losc postujacych tu slubniakow moze im tylko sprzet ponosic
    Celowo podałem tę parę bo jest po 1. młoda a po drugie ma sprzęt z górnej półki (słusznie zauważyłeś, że wielu "prawdziwych ślubnych wyjadaczy" im może go tylko ponosić), żeby pokazać DaroD300S (i innym krytykantom młodych fotografów ze sprzętem z górnej półki), że np. wiek nie jest istotny bo młodzi też potrafią robić świetne zdjęcia ślubne. Zresztą, jak widać po tej parze, którą bardzo cenię za zdjęcia i wiedzę, jaką mogę od nich czerpać, młodzi potrafią zrobić dużo lepsze zdjęcia aniżeli stare ślubne wygi, którym wydaje się, że zjedli wszystkie rozumy.

    EDIT:
    A propos starych ślubnych wyjadaczy (o tych, o których będzie, byli z Wrocławia)... kiedyś na forum opisałem dość dokładnie ich sesję w kościele i w plenerze u mojej znajomej. Ich zdjęcia to jeden koszmar, choć byli starymi wygami ślubnymi i mieli dużo sprzętu to pokazali się z najgorszej strony a niejeden młody by ich zjadł swoimi zdjęciami czy wiedzą o podstawach fotografii (stare wygi z Wrocławia nie mieli pojęcia o tym, co dobitnie pokazały ich pstryki). Szkoda, że Jacek_Z ten wpis skasował bo teraz bym go z przyjemnością podpiął do tej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 22-10-2014 o 09:03
    Nikon

  9. #379

    Domyślnie

    ale co ma piernik do wiatraka, piszesz totalnie nie na temat.

  10. #380

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    ale co ma piernik do wiatraka, piszesz totalnie nie na temat.
    Twoje powyższe zdanie jest za to "na temat".

    Gdybyś nie zauważył to... odniosłem się do wypowiedzi @egoiste.
    Nikon

Strona 38 z 50 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •