Close

Strona 10 z 95 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 947
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A przeczytałeś "bynajmniej" pierwszy post?
    Tak, przeczytałem i??? jak to się ma do innych postów??? lub, jak się nie ma? Miało być że może - pytam gzie może??? Sorki wszystko może
    bez przynależności

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Tak, przeczytałem i???
    Ze zrozumienię?
    To co jest na początku tak się ma, że jest to po prostu wątek do dzielenia się zdjęciami z komórek. Autor sam nawet sobie pozwolił na wrzucenie czegoś, jak sam napisał, niskich lotów. Zdjęcia nie widze i choć całkiem możliwe, że jest całkiem dobre to nie widzę też nakazu wrzucania zdjęć tylko wybitnych albo robienia z tego wątku kolejnego testowiska. W tym wątku większość zdjęć technicznie odstaje od tego co potrafią choćby zaawansowane kompakty, ale wcale to nie przeszkadza w jego śledzeniu. A przynajmnie nie przeszkadzało, bo ostatnio mały tu ruch. A dzięki takim komentarzom jak twój raczej zdjęć nie przybędzie.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 07-05-2018 o 14:33

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Tak się ma, że jest to po prostu wątek do dzielenia się zdjęciami z komórek. Autor sam nawet sobie pozwolił na wrzucenie czegoś, jak sam napisał, nienajwyższych lotów. Zdjęcia nie widze i choć całkiem możliwe, że jest całkiem dobre to nie widzę też nakazu wrzucania zdjęć tylko wybitnych albo robienia z tego wątku kolejnego testowiska.
    Zgadzam się, ale byle jakością się nie chwalę. Nie piszę że nie zamieszczam, ale nie chwalę!!! Odniosłem się do konkretnych zdjęć - zbyt trudne???
    bez przynależności

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Nie podam Ci żadnych wskazówek tylko pytam - co jest w tych zdjęciach, że je tu zamieściłeś? Takie zdjęcia zrobi każdy telefon (prawie każdy}, takie robi Nokia z przed 5 lat. Co w twoich zdjęciach jest innego, niebywałego, szczególnego że je tutaj pokazałeś, czym chcesz się pochwalić. Ot i tyle, bez wskazówek. Chwalisz się telefonem., jeżeli tak to ok, zdjęcia po prostu marne i nic nie pokazują - poziom jakości z przed paru lat robione Nokią, Samsungiem czy choćby i Iphonem. Nie szukam zaczepki - czysta ciekawość.

    Pozdrawiam.
    tak jak ci konkretnie już wytłumaczył @cz4rnuch

    @burzaa po przeczytaniu tego Twojego postu myślę że nie ma nawet z Tobą o czym dyskutować.
    Poza tym chętnie zobaczymy twoje zdjęcia.

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Zgadzam się, ale byle jakością się nie chwalę. Nie piszę że nie zamieszczam, ale nie chwalę!!! Odniosłem się do konkretnych zdjęć - zbyt trudne???
    No to pochwal się czymś wyjątkowym. Jestem za. Ogólnie w tego typu wątkach się nie komentuje słabych zdjęć właśnie po to by nie zniechęcać do publikowania innych. Bo zdjęcia to jest esencja tego typu wątków. Zamiast się pastwić zawsze można pokazać lepsze lub przynajmniej ugryźć się w klawiaturę. Zbyt trudne?

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    Właśnie o tym napisałem, tylko inaczej - jako posiadacz iphona i Noki, a raczej Lumi 950 która - moim subiektywnym zdaniem - robi dużo lepsze zdjęcia o X, a im ciemnie, tym lepsze.
    iPhone X vs Nokia 950XL https://youtu.be/gKfxCVqRgeY?t=214
    nie widać tej przewagi Nokii.

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    iPhone X vs Nokia 950XL https://youtu.be/gKfxCVqRgeY?t=214
    nie widać tej przewagi Nokii.
    No właśnie, pomijając marketing gdzie jest te 4,5 tysiaka różnicy? No ja właśnie o tym piszę. Pomijając to że marketing zawsze wyolbrzymia różnice.
    Pusty to wątek. Po co ja tu wchodziłem???!!!
    Dopiszę - nokia nie robi tak złych zdjęć jak ty w tym filmiki zamieściłeś/udostępniłeś, - aczkolwiek w obie strony takie filmiki można znaleźć.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez burzaa ; 07-05-2018 o 14:48
    bez przynależności

  8. #98

    Domyślnie

    @Lassar
    bardzo ciekawa perspektywa, ładnie skadrowane, mi się bardzo podobają.
    Szczególnie 1 i 3 super.

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burzaa Zobacz posta
    No właśnie, pomijając marketing gdzie jest te 4,5 tysiaka różnicy?
    Bo z iPhonem dostajesz jeszcze całą resztę która działa, system który ma wsparcie producenta, sklep z każdą aplikacją która Ci się zamarzy?
    FujiLove again and again...

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    iPhone X
    Fajne foty. Proponuje nieco dodac cieni i bedzie super.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

Strona 10 z 95 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 15:33
  2. mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik
    By pirania1377 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 07:42
  3. [ Krajobraz ] wedkowac kazdy moze.... i nie tylko
    By monkey8 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:38
  4. Ciekawostka dla posiadaczy D40 (i nie tylko)
    By danz1ger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-04-2007, 23:40
  5. 70-300G czy 70-300 ED a może 75-300--tylko gdzie i od kogo
    By kocudrak in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •