Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Backfocus

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    Krzysiek to jest cała racja meni w D70 jest rewelacyjne. Na wiosnę kiedy testowałem aparaty Canona 300D i D70. Zaskoczyła mnie jakość wyświetlacza oraz jego czytelność D70 gdzie w tej kwesti canon wypadł bardzo blado. Ponadto usytuowanie przycisków w aparacie oraz poruszanie się po meni w D70 jest bez zarzutu. Po kilku miesiącach pracy mogę powiedzieć że robić zdjęcia tym aparatem to sama przyjemność
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie Backfocus

    To prawda wyswietlacz nawet z zalozonym ochraniaczem jest the best. Balem sie troche szumow ale mialem juz okazje pstrykac na 1600 i jest zadziwiajaco dobrze. Chociaz to chyba szkoda ze nie ma iso 100? A, jeszcze jedna rzecz, ktora jestem wrecz zachwycony to sterowanie lampa zewnetrzna z lampy wbudowanej - rewelacja.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  3. #13

    Domyślnie

    Witaj na nowym dla Ciebie forum - czuj się jak w domu
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    otwock k/warszawy
    Posty
    132

    Domyślnie

    witam jak najserdeczniej

    i przy okazji zapytam
    jak zrobic test BF? (mam 3 rozne szkla)

    jak z odlegloscia aparat <-> test
    jaka ogniskowa?
    jakie przyslony?

    tak by to dalo miarodajne wyniki...
    N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
    |D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Ja korzystalem z linka, ktory admin zamiescil na forum, obiektyw pracowal na max ogniskowej i max otwarty, odleglosc dobieralem tak zeby kartka A4 z wydrukiem strony testowej zapelniala caly kadr. Do przeprowadzenia tego testu sklonily mnie zdjecia jakichs kwiatkow itp. bylo ostro ale na listkach za kwiatkami.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez icemaster
    ciekawe co by Czacha powiedzial na wypowiedz Krzyska ???
    nie rozumiem pytania?

  7. #17

    Domyślnie

    Czacha..... nie mozesz nadal zrozumiec ze ja zartuje??? ze jestem milo usposobiony???

    napisalem tak bo wiem ze masz 10D, i wydaje mi sie niezbyt przepadasz za D70 to wszystko
    nie bierz wszystkiego tak powaznie

  8. #18

    Domyślnie

    ja zrozumialem twoj post i kontekst - ale nie rozumiem co moge powiedziec w tej sprawie? skoro ktos kto mial 10d i przesiadl sie na d70 swiadomie, to wie co zrobil.. i komentarz moj czy kogos innego jest bezcelowy

    ja znam osoby ktore przesiadaly sie z D100 na 10D .. i lubilem wiedziec dlaczego to robia.. ale nigdy nie negowalem tego co robia..

    podobnie sprawa wyglada w 2ga strone - ktos kto ma doswiadczenie z danym sprzetem jest swiadom swoich decyzji... i ja takowe szanuje

  9. #19

    Domyślnie

    ciesze sie ze zaczynamy sie rozumiec.......cenie sobie twoje podejscie do sprawy...

  10. #20

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Mam D70 od maja, ale dopiero dziś natknąłem się na to forum i to po podpowiedzi na fotorecenzji.
    Poczytałem trochę postów i widzę że jest tu całkiem sensowna gromadka.
    Ja zostałem fanem D70 jeszcze zanim go kupiłem
    Zresztą nie rozczarowałem się.
    Ale wracając do meritum.. Też mam problem z BF, ale prawdę mówiąc mam obawy przed oddaniem sprzętu do serwisu. Jeśli fachowcy są tam na podobnym poziomie jak obsługa klienta, to chroń mnie (a raczej mój sprzęt) Panie...
    Myślicie że można dać im aparat w łapki??..
    jest gdzieś do ściągnięcia test do BF-a?
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •