Close

Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 305
  1. #111

    Domyślnie

    Zamienniki z printlabu w kartridżach są już w takiej cenie, że koszt wydruku prawie = koszt papieru. Ja je kupuję i sobie chwalę do rodzinnych wydruków.
    Można kupić jeszcze dużo taniej (3,90 zł./szt.), ale tych nie testowałem (na stronie http://www.papierdozdjec.pl/index.ph...04_MG5450.html wyglądają identycznie jak z printlabu).
    Nie ma się czym chwalić

  2. #112

    Domyślnie

    Witam.
    Właśnie zakupiłem drukarkę Canon Pixma MG7150. Teraz przyszedł czas na zakup tuszy. Przeczytałem ten cały temat, i jak do tej pory nie znalazłem informacji który lepszy tusz: od Sudhaus czy PrintLab.
    Mowa o tuszach w butlach. PrintLab wychodzi znacznie taniej, i to dużo, ale czy to czasem nie oznacza że wydruki z tuszy od PrintLab są gorszej jakości. Nie zależy mi aż tak bardzo na koszach, bo nawet te droższe tusze od Sudhaus wychodzą znacznie taniej w przeliczeniu na oryginalny kartridż. Jakość fotografii to jedna strona medalu, a jak jest z głowicą po używaniu powyższych tuszy?

  3. #113

    Domyślnie

    Wg mnie printlab. Nie ma tylko tuszu szarego w butli, wiec kupuje w cartridgeach. Sudhaus szary jest niebieski ;/

  4. #114

    Domyślnie

    Moja MG6250 chodzi już kilka miesięcy na kasetach PrintLab i nie mam z nią problemów. Acz drukuję na niej głównie faktury

  5. #115

    Domyślnie

    Witam.
    Przepraszam, że wtrącę się w temat, ale sprawa dość pilna i może ktoś pomoże mi w wyborze.

    Muszę kupić nową drukarkę, gdyż obecny Epson znów padł (zatkana głowica przez tusze z pm_sonet).

    Jak wygląda kwestia wydruków BW z tych urządzeń?
    Czy tu również występuje dominanta/zafarb jak w moim Epsonie (Px730)?
    Który model obecnie jest na rynku, czym się właściwie różnią?
    Czy macie utworzone profile pod tusze np.: z printlabu?
    Czy tusze w butlach i w kartridżach to ten sam produkt?

    Z góry dziękuje i przepraszam za ilość pytań.

  6. #116

    Domyślnie

    Jaki papier foto do Canona MG7550, będzie najrozsądniejszym i w miarę cenowo dobrym wyborem? Na jakie marki warto zwracać uwagę? I jaki rodzaj papieru ... Zaznaczę iż wydruk typowo domowy, album i zdjęcia w ramki.
    | FX in progress ... |

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darksidephoto Zobacz posta
    Jaki papier foto do Canona MG7550, będzie najrozsądniejszym i w miarę cenowo dobrym wyborem? Na jakie marki warto zwracać uwagę? I jaki rodzaj papieru ... Zaznaczę iż wydruk typowo domowy, album i zdjęcia w ramki.
    Ja do MG7150 kupuję <<TUTAJ>> i do domowo albumowych zastosowań mi pasuje.
    Nie ma się czym chwalić

  8. #118

    Domyślnie

    Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, chciałem wszystkich serdecznie przywitać .
    Wątek ten ma już ponad rok i tytułowa drukarka MG6250 jest już chyba nie do dostania. W międzyczasie była MG7150, zastąpiona teraz przez MG7550 (którą to w przypływie impulsu wczoraj zakupiłem z możliwością zwrotu). Czytam forum i mam pewne wątpliwości. Pytanie moje dotyczy podajnika papieru. W przeciwieństwie do MG6250 (ktoś tu powiedział, że pociągnęłaby z powodzeniem i nieoheblowaną deskę ), MG7550 posiada tylko dolną kasetę na papier. Ja drukuję nierzadko na papierach o gramaturze 250g (a zastanawiałem się nad grubszymi - w okolicach 300g). Czy ktoś z was miał doświadczenie z takimi papierami/kartonami na drukarce MG7550 (lub MG7150 - podajnik papieru chyba jest ten sam)? Czy są jakieś problemu z drukiem na takich papierach?

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gordom Zobacz posta
    Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, chciałem wszystkich serdecznie przywitać .
    Wątek ten ma już ponad rok i tytułowa drukarka MG6250 jest już chyba nie do dostania. W międzyczasie była MG7150, zastąpiona teraz przez MG7550 (którą to w przypływie impulsu wczoraj zakupiłem z możliwością zwrotu). Czytam forum i mam pewne wątpliwości. Pytanie moje dotyczy podajnika papieru. W przeciwieństwie do MG6250 (ktoś tu powiedział, że pociągnęłaby z powodzeniem i nieoheblowaną deskę ), MG7550 posiada tylko dolną kasetę na papier. Ja drukuję nierzadko na papierach o gramaturze 250g (a zastanawiałem się nad grubszymi - w okolicach 300g). Czy ktoś z was miał doświadczenie z takimi papierami/kartonami na drukarce MG7550 (lub MG7150 - podajnik papieru chyba jest ten sam)? Czy są jakieś problemu z drukiem na takich papierach?
    Mam 7150. Na deskach nie testowałem, ale 300g łyka bez problemu, zarówno z dolnego, jak i górnego podajnika.
    Nie ma się czym chwalić

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johny42 Zobacz posta
    Mam 7150. Na deskach nie testowałem, ale 300g łyka bez problemu, zarówno z dolnego, jak i górnego podajnika.
    Ale ona chyba nie ma pionowego podajnika (tacki), prawda? Rozumiem, że mówiąc o dolnym i górnym podajniku masz na myśli obie szuflady znajdujące się w podstawie drukarki, czy tak?

Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •