Close

Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 305
  1. #181

    Domyślnie

    Znaczy kupiles u nich na stronie i Ci sie tak fajnie udalo? kurde, jak zadzwonie zapytac czy maja 7550 to mi wcisna 7750 w normalnej cenie
    Po swietach ogarne temat, zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Te zamienniki podobno ok, ale do 7550 a czy do 7750 sa juz w pelni kompatybilne to nie wiem.

  2. #182

    Domyślnie Sześciokolorowy Canon PIXMA - domowy mikrolabik ;)

    Zlozylem na stronie zamowienie na 7550 jako że była dostępna. Miałem odbiór osobisty na 22.12 a 21.12 zadzwoniła babka ze mnie przeprasza, ze nie maja, tylko jakieś tam resztki (nie zrozumiałem, w każdym razie dla mnie nie mieli) i ze proponuje mi 7750 w cenie 7550. No to ja ze pomyśle. Po godzinie mowię ok, a ona ze jednak maja jakąś 7550. Wiec pytam czy aktualna propozycja 7750 w cenie 7550, ona mówi ze tak. I tak to się skończyło.
    Jakby powiedziała ze nie, to w sumie nie wiem co bym zrobił, bo ja troche z rozpędu kupiłem ta 7550 (słabo w temacie jestem rozgarnięty) nie wiedziałem ze jest jeszcze nowszy model. Dla mnie to bardzo podobne symbole Kapnąłem się juz po złożeniu zamówienia, w sumie dołożenie kilku dych do nowszej nie jest dla mnie problemem.

    W ogóle ten Canon to troche na przekór Epsonowi. Kupiłem jakiś czas temu L800 i zepsuta była na starcie. Kumpel ma same problemy z R3000. Zniechęciłem się do brandu, drukarka potrzebna mi do wydruków dla dzieciaków i czasem komuś w prezencie. Jak mi się ten Canon nie sprawdzi to wywalę na śmietnik i wtedy dopiero będę miał zgryz...
    D800

  3. #183

    Domyślnie

    Moja 7751 już jedzie do mnie. Poprzedniego posta nie mogę edytować, ale chodziło o 7750/1/2.

    Cytat Zamieszczone przez maki Zobacz posta
    (...)

    W ogóle ten Canon to troche na przekór Epsonowi. Kupiłem jakiś czas temu L800 i zepsuta była na starcie. Kumpel ma same problemy z R3000. Zniechęciłem się do brandu, drukarka potrzebna mi do wydruków dla dzieciaków i czasem komuś w prezencie. Jak mi się ten Canon nie sprawdzi to wywalę na śmietnik i wtedy dopiero będę miał zgryz...
    Mi też padł Epson, mało k...a używany, czterolatek...
    Ostatnio edytowane przez KS ; 24-12-2015 o 09:21
    D200 plus graty...

  4. #184

    Domyślnie Sześciokolorowy Canon PIXMA - domowy mikrolabik ;)

    Odnośnie zamienników do MG7750: odpisał mi printlab:

    cytuję:

    ​"Niestety nie można​ stosować kartridży o innych numerach niż przewidziane w drukarce a to są nowe drukarki i zamienników jeszcze w ogóle nie ma na rynku .Na tą chwilę raczej nie ma alternatywy ​niż oryginały bo napełnianie też nic nie da ze względu na brak reseterów chipa"

    To chyba na tyle póki co
    D800

  5. #185

    Domyślnie

    Pytanie z mojej strony jest odnośnie druku BW na Canonach. Czy po zaznaczeniu opcji 'drukuj w skali szarości' używane są tylko tusze czarny i szary, czy może domieszki koloru też tam gdzieś się znajdą? Mowa np o Canon IP7250. Pozdrawiam i życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt
    i co ja mam tu napisać?

  6. #186

    Domyślnie

    Odnośnie zamienników, to Printlab odradzam. Kupiłem jakoś 3-4 miesiące temu komplet do MG5650 (CLI-551) i jakość jest fatalna - kolory wydają się wyblakłe i trzeba się nagimnastykować w ustawieniach żeby choć trochę zbliżyć się do oryginałów, a na dodatek po 1-2 tygodniach zdjęcia, które wisiały na lodówce kompletnie wyblakły... a lodówka stoi tak, że światło słoneczne nie pada na nią bezpośrednio. Niedługo kupię ActiveJet i dam znać jak z nimi sprawa wygląda.
    Wesołych Świąt!

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maki Zobacz posta
    Odnośnie zamienników do MG7750: odpisał mi printlab:

    cytuję:

    ​"Niestety nie można​ stosować kartridży o innych numerach niż przewidziane w drukarce a to są nowe drukarki i zamienników jeszcze w ogóle nie ma na rynku .Na tą chwilę raczej nie ma alternatywy ​niż oryginały bo napełnianie też nic nie da ze względu na brak reseterów chipa"

    To chyba na tyle póki co
    ale podobno do 7550 mają i działają? na canonboardzie ktoś pisał, że używa. Więc może lepiej jednak szukać na siłę tej 7550 zamiast 7750/1
    Chociaż po cashbacku wychodzi taka sama cena 7751 jak 7550 kwestia tego KIEDY się pojawią zamienniki
    Ostatnio edytowane przez salas ; 24-12-2015 o 15:08

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iggulec Zobacz posta
    Odnośnie zamienników, to Printlab odradzam. Kupiłem jakoś 3-4 miesiące temu komplet do MG5650 (CLI-551) i jakość jest fatalna - kolory wydają się wyblakłe i trzeba się nagimnastykować w ustawieniach żeby choć trochę zbliżyć się do oryginałów, a na dodatek po 1-2 tygodniach zdjęcia, które wisiały na lodówce kompletnie wyblakły... a lodówka stoi tak, że światło słoneczne nie pada na nią bezpośrednio. Niedługo kupię ActiveJet i dam znać jak z nimi sprawa wygląda.
    Wesołych Świąt!
    Potwierdzam. Na początku zamienniki z PrintLabu były OK., ale wtedy jeden kolor kosztował ok 16 PLN. Teraz są tanie jak barszcz, ale ich jakość jest żenująca.
    Daj koniecznie znać, jak przetestujesz coś innego.

    Wesołych Świąt wszystkim życzę .
    Nie ma się czym chwalić

  9. #189

    Domyślnie

    Cierpliwie poczekam aż się pokażą dedykowane zamienniki i przetestuje to co będzie na rynku (dopóki głowica się nie wypnie).
    Albo będę lał oryginały. Dużo nie drukuję, sam fakt ze nie muszę lecieć do LABu a mogę sobie w domu od czasu do czasu druknąć jest wystarczający.

    Wesołych!
    D800

  10. #190

    Domyślnie

    A ja mam pytanie z innej beczki - czy ktoś wie skąd mogę pociągnąć profile do 7750 do innych papierów niż Canona? Jest coś takiego? Może ktoś z Was robił sobie i może się podzielić? Zostało mi po Epsonie trochę papieru foto...
    D200 plus graty...

Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •