Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: szklanki

  1. #1
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie szklanki

    Czy sie podoba?


    nikon d70s 18-70 f3.5-4.5 sb 800

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    102

    Domyślnie

    Jak dla mnie to jest to trochę za płaskie. Sam pomysł fajny.

  3. #3

    Domyślnie

    troche brakuje mi zaakcentowania, na czym tak na prawde dolna szklanka stoi. po prostu dziwnie patrzy sie na takie lewitujace szkla

  4. #4
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    W sumie to racja z tym podlozem. Powinno byc bardziej widoczne. To jest moja pierwsza proba w tej kategorii. Poprawie nastepnym razem....ale na pewno nie uwazam zeby zdjecie bylo plaskie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur Jonik Zobacz posta
    W sumie to racja z tym podlozem. Powinno byc bardziej widoczne. To jest moja pierwsza proba w tej kategorii. Poprawie nastepnym razem....ale na pewno nie uwazam zeby zdjecie bylo plaskie
    Wg mnie ladnie przekonwertowane na CZB, wiec z obrobka jestes OK.

    Co do fotki to sproboj sie troche przyblizyc tak aby nie widac bylo calej szklanki ale jej fragment i tak pogmatwaj swiatlo, cienie i odbicia aby nikt nie wiedzial co fota przedstawia - takie sa najlepsze bo ludzie musza pomyslec, zastanowic sie aby zrozumiec o co chodzi zanim sie wypowiedza
    Nikt mnie nie rozumie ...

  6. #6
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Codzilo mi raczej o pokazanie szklanek w calosci

  7. #7

    Domyślnie

    Witam,

    Czuje szkło to dobrze ale jak dla mnie ciut za ciasno i inną perspektywe bym dał. Może szeżej bo faktycznie tyci za płasko.

    Pozdrawiam:
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  8. #8

    Domyślnie

    Artur, porob wiecej tych fotek ze szklankami, podeslij je wszyskie i sobie wtedy pogadamy bo nie bedziemy przeciez rozmawiac o jednej fotce caly czas - pokaz co ci sie podoba i daj nam wiecej przykladow do oceny !
    Nikt mnie nie rozumie ...

  9. #9
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Cytat Zamieszczone przez TiTeUF Zobacz posta
    Artur, porob wiecej tych fotek ze szklankami, podeslij je wszyskie i sobie wtedy pogadamy bo nie bedziemy przeciez rozmawiac o jednej fotce caly czas - pokaz co ci sie podoba i daj nam wiecej przykladow do oceny !


    Na razie nie ma czasu 4 dni pod rzad bede pracowal po 12 h a pozniej jade do Polski na pare dni wiec dopiero jak przyjade to cos wykluje...
    ...dzieki wszystkim za komentarze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •