Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Proszę o pomoc w wybraniu lustrzanki

    Potrzebuję lustrzankę głównie robię zdjęcia po koncertach, sesje zdjęciowe w plenerze oraz fotografuje nature w tym zdjęcia makro powiedzcie co polecacie w miarę sensownego na lata

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    na lata?

    D4

    a tak na poważnie to podane zastosowania nie są jakoś specjalnie wymagające co do body.

    warto chyba zatem kupic jak najprostszy model, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na lepsze szkła
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Kurcze, ale to dział o D40-D7100, w takim razie D7100 - będzie na lata.
    A poważnie, napisz choć ile chcesz wydać na komplet (body, obiektywy, lampy, osprzęt do makro, itd).

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez johnybravo0 Zobacz posta
    Potrzebuję lustrzankę głównie robię zdjęcia po koncertach, sesje zdjęciowe w plenerze oraz fotografuje nature w tym zdjęcia makro powiedzcie co polecacie w miarę sensownego na lata
    Potrzebuję auto. Będę jeździł do teściowej na obiady, żonę do fryzjera woził, czasami w naturę na wycieczkę się wybiorę... Powiedzcie co polecacie w miarę sensownego na lata.
    Zaiste uwielbiam takie pytania.
    Sugeruje Zenita EM. Za złotówkę na aledrogo i będzie na lata. Ew. jak masz ciut więcej grosza to Hasselblad Lunar ok. 7k dol. Też będzie na lata.
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Potrzebuję auto. Będę jeździł do teściowej na obiady, żonę do fryzjera woził, czasami w naturę na wycieczkę się wybiorę... Powiedzcie co polecacie w miarę sensownego na lata.
    Ja proponuję Leoparda 2 z Rh-M-120. Takim można też pojechać na grzyby i na polowanie.
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

  7. #7

    Domyślnie

    Cholera nie wiedziałem, ze są takie lustrzanki do zdjęć po koncertach.
    „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”D-5100......

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamut54 Zobacz posta
    Cholera nie wiedziałem, ze są takie lustrzanki do zdjęć po koncertach.
    Widocznie mało wiesz,moja służy mi do zdjęć po weselach i ślubach
    D200 - Nikon 50mm f1.8d - Sigma 18-50 f2.8-4.5 - Tokina 50-135 f2.8 - Helios 44m4 - Nissin Di700
    moja evolucja d3100-d90-d7000- wszystko z Sigmą 17-50 f2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamut54 Zobacz posta
    Cholera nie wiedziałem, ze są takie lustrzanki do zdjęć po koncertach.
    Ileż to można się nauczyć z forum... "zdjęcia po koncertach"...

    Wracając do tematu... johnybravo0 jaką kwotę chcesz przeznaczyć na sprzęt?
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Jest gdzieś jakiś wątek na forum, w którym opisane są choć krótko proponowane zestawy startowe? Albo może ścieżka rozwoju dla bardziej ambitnych? Jakoś nie mogę znaleźć a myślę, że by się wielu osobom mogło coś takiego przydać. Hmm?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •