Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: Kraków

  1. #21

    Domyślnie

    Trudno uwierzyc ze to ze statywu ...
    Podpis pod zdjeciami, to dla fotografow z wyzszej polki, a i to dyskusyjne
    Nigdy nie wiesz wszystkiego ... Tutaj-> Moje zdjęcia
    D7100, S 17-50/2.8 OS, N 35/1.8, N 50/1.4 G, N 55-300/4.5-5.6, S 10-20/4.0-5.6, S 70-200/2.8 II Macro, Nissin Di700

  2. #22

    Domyślnie

    rzeczywiscie trudno uwierzyc, ze to ze statywu. czy twoja kamera ma funkcje mirror up? (Mup ma kolku z lewej strony)
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    rzeczywiscie trudno uwierzyc, ze to ze statywu. czy twoja kamera ma funkcje mirror up? (Mup ma kolku z lewej strony)
    Co to jest?
    Nikon D5100 Nikorr 18-105

  4. #24

    Domyślnie

    czyli nie ma
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #25

    Domyślnie

    Telefonem lepiej mozna takie zdjecia zrobic.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Telefonem lepiej mozna takie zdjecia zrobic.
    To zrob i pokaz ,widze ze jestem obrazany tutaj dopiero ssie ucze i zniechecacie mnie zamiast pomoc
    Nikon D5100 Nikorr 18-105

  7. #27

    Domyślnie

    a czy w lv mozna powiekszyc obraz naciskajac + lub przycisk z ze szklem powiekszajacym?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    a czy w lv mozna powiekszyc obraz naciskajac + lub przycisk z ze szklem powiekszajacym?
    Tak moge.
    Nikon D5100 Nikorr 18-105

  9. #29

    Domyślnie

    sufenta, D5100 ma wstępne podnoszenie lustra. Ale wątpie żeby to była kwestia tego.

    artdeccco, na przyszlosc nie usuwaj exifów. Jak dla mnie te zdjęcia wygladaja jak robione telefonem komórkowym a nie lustrzanka. Czy to są cropy? W czym obrabiasz zdjecia? Jak zapisujesz jakosc jpga? Nie powiekszasz ich przypadkiem po zapisaniu?
    Jak dla mnie to wyglada jak zdjecie 240x320 powiekszone ~4 razy.

    Zapodaj moze na jakis serwer NEFy i zalinkuj tutaj. Moze to wyjatkowo nieumiejetna obrobka i pozwoli nam dac tobie jakies rady.
    I moze wrzucaj zdjecia na imageshack bo moze ten caly fotoszok tak pogarsza jakosc zdjec.
    Ostatnio edytowane przez pszemson ; 21-01-2014 o 22:37
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artdeccco Zobacz posta
    To zrob i pokaz ,widze ze jestem obrazany tutaj dopiero ssie ucze i zniechecacie mnie zamiast pomoc
    Skoro to Cie zniecheca to po co publikujesz zdjecia? Najpierw naucz sie obslugiwac aparat, a potem pokazuj co umiesz. Bo zeby ze statywem robic nieostre foty to trzeba miec zdolnosci.
    Prosze, ponizej pierwsze lepsze zdjecie z galerii mojego telefonu:

    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •