Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iaan Zobacz posta
    @ecml pełna profeska ta Twoja latarka
    No, fajna jest. Dostałem w prezencie


    Wracając do tematu, myślę, że raczej ważniejszy kolor światła niż cena latarki - może tym tropem trzeba iść, zobaczymy.

  2. #12

    Domyślnie

    To MultiCam 1000 ma problemy przy oświetleniu sztucznym? Kurcze, a ja cały czas myślałem (czytając forum), że tylko D7000 takie jaja odwala..... hehehe ile to człowiek z czasem może się dowiedzieć...
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #13

    Domyślnie

    Pewnie użytkownicy D7000 częściej oglądają zdjęcia w skali 1:1

  4. #14

    Domyślnie

    Ja nie potwierdzam wyżej poruszonych problemów ;
    W moim d5100 ustawianie ostrości (w oświetleniu sztucznym i naturalnym) są na ZBLIŻONYM poziomie procentowych trafień ; skuteczność AF spada natomiast wraz z dynamiką fotografowanej sceny - jednak nieistotne jest oświetlenie

  5. #15

    Domyślnie

    Ja za... Archibald-em. I na przyszłość... nie mam zamiaru bawić się jakieś w dodatkowe latarki...
    Nikon

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Ja nie potwierdzam wyżej poruszonych problemów ;
    W moim d5100 ustawianie ostrości (w oświetleniu sztucznym i naturalnym) są na ZBLIŻONYM poziomie procentowych trafień ; skuteczność AF spada natomiast wraz z dynamiką fotografowanej sceny - jednak nieistotne jest oświetlenie
    Obstaję przy tej tezie, chociaż przy dogłębnych testach przy sztucznym oświetleniu, używam energooszczędnych żarówek pojawia się problem BF.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  7. #17

    Domyślnie

    ale chyba ten sam AF jest w D80 ktory to nie mial problemow z AF

    ja pamietam testy opisane na optyczne problem AF pojawil sie wraz z modelem D90

    tak przynajmniej bylo gdzies napisane
    Byl D50,D80,D5000,D3000,D3100,D7000,D7100,D300,D700 FX , D600 FX
    jest ponownie D600 , N28-105 ,N70-300VR ,Grip
    Nikon A jako sprzecik mobilny i podreczny

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Obstaję przy tej tezie, chociaż przy dogłębnych testach przy sztucznym oświetleniu, używam energooszczędnych żarówek pojawia się problem BF.
    Też mam w większości żarówki energooszczędne - może tu jest problem? Sprawdzę przy okazji bo na dziś już mam dość testów.



    Cytat Zamieszczone przez Andi74 Zobacz posta
    ale chyba ten sam AF jest w D80 ktory to nie mial problemow z AF

    ja pamietam testy opisane na optyczne problem AF pojawil sie wraz z modelem D90

    tak przynajmniej bylo gdzies napisane
    Może w D80 z powodu mniejszej matrycy CCD mniej też widać nieostrości przy powiększeniach? Swoją drogą, w D40 trafionych mam ok. 99% fotek, bez względu na światło.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Może w D80 z powodu mniejszej matrycy CCD mniej też widać nieostrości przy powiększeniach? Swoją drogą, w D40 trafionych mam ok. 99% fotek, bez względu na światło.
    To, co napisałeś, jest nielogiczne i się wyklucza.
    N5100+N18-105

  10. #20

    Domyślnie

    W D80 przy powiększeniu fotki na 100% obraz będzie mniejszy (w porównaniu do D90) bo ma mniej pikseli. W D40 pikseli jest jeszcze mniej. Im mniej pikseli tym mniej widać wszelkie niedociągnięcia związane z ostrością. Nie rozumiem co tu się wyklucza - możesz napisać odrobinę konkretniej?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •