Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez izafrym Zobacz posta
    D7100 i Sigma 17-50 podobno się razem "dziwnie zachowują" co było opisane niedawno w innym wątku <klik> więc czy warto ryzykować z kupnem?
    Przeczytałaś do końca ten wątek? Zwłaszcza posty Fortaigne i propozycję TOP67 na rozwiązanie "dziwnego zachowania" Sigmy 17-50 z D7100? To co proponuje TOP67 załatwia sprawę, za pomocą obejścia programowego, ale jednak. Poza tym tak naprawdę to żaden problem.
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez warpman Zobacz posta
    Przeczytałaś do końca ten wątek? Zwłaszcza posty Fortaigne i propozycję TOP67 na rozwiązanie "dziwnego zachowania" Sigmy 17-50 z D7100? To co proponuje TOP67 załatwia sprawę, za pomocą obejścia programowego, ale jednak. Poza tym tak naprawdę to żaden problem.
    Rzeczywiście, nie przeczytałam do końca, mój błąd, przeraziła mnie ilość stron W takim wypadku chyba zaczynam zbierać pieniądze, ale nadal mnie kusi wcześniej proponowany samyang 14mm f2.8

  3. #33

    Domyślnie

    Samyang to bardzo fajne szkło i rozumiem, że Cię kusi. Ja też się nad nim zastanawiam mimo że mam pokryty ten zakres ogniskowej Nikkorem 10-24 - ale co stałka to stałka. Jednak na początek chyba lepiej mieć coś bardziej uniwersalnego, pomimo wszystkich zalet Samiego 14mm sytuacje, w których można go użyć są ograniczone.
    Sigma 17-50 będzie rozwiązaniem znacznie bardziej uniwersalnym - będzie trochę szerzej na 17 mm i trochę tele na 50mm, jak napisał Fortaigne, który nawet chce sprzedać stałkę 35mm po kupnie Sigmy
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •