Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    [...] D5100 [...] po co chcesz go zmieniać?
    Hmm... nic nie poradzę, że niektórych czytanie (ze zrozumieniem) męczy? W takim razie muszę skopiować część swojej powyżej wypowiedzi raz jeszcze. Oto ona:

    [...] jak już wiele razy podkreślałem, D5100 jest moją pierwszą ale nie ostatnią lustrzanką i nie brałem z nią ślubu na zawsze.
    Jak będę sprzedawał D5100 to na pewno się o tym dowiesz. Hmm... a może chcesz ją kupić, że tak się dopytujesz?

    P.S. Gdybyś zapomniał to wątek jest o testowaniu AF-u w D5100 a nie o sprzedaży D5100.
    Nikon

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Hmm... nic nie poradzę, że niektórych czytanie (ze zrozumieniem) męczy? W takim razie muszę skopiować część swojej powyżej wypowiedzi raz jeszcze. Oto ona:



    Jak będę sprzedawał D5100 to na pewno się o tym dowiesz. Hmm... a może chcesz ją kupić, że tak się dopytujesz?

    P.S. Gdybyś zapomniał to wątek jest o testowaniu AF-u w D5100 a nie o sprzedaży D5100.
    Czyli we wszystkich wątkach, w których wykłócałeś się o najlepszą dla Ciebie ergonomię D5100 nie miałeś żadnego porównania z innymi puszkami?

    Temat AF chyba już się rozwiązał, wiec nic się nie stanie jak zejdziemy troszkę z tematu.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Czyli we wszystkich wątkach, w których wykłócałeś się o najlepszą dla Ciebie ergonomię D5100 nie miałeś żadnego porównania z innymi puszkami?
    MstrG czy ty potrafisz czytać w naszym ojczystym języku? Jeśli tak to cofnij się do moich archiwalnych wypowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Temat AF chyba już się rozwiązał, wiec nic się nie stanie jak zejdziemy troszkę z tematu.
    Temat AF-u się wyjaśnił więc nie wiem, po co jeszcze te twoje płytkie prowokacje? A.... już wiem, nabijasz licznik?
    Nikon

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    MstrG czy ty potrafisz czytać w naszym ojczystym języku? Jeśli tak to cofnij się do moich archiwalnych wypowiedzi, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.
    Skoro twierdzisz, że

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Myślę, że każdy aparat z lampą zewnętrzną podobnie (niewygodnie) się trzyma. W końcu to dodatkowy ciężar do zestawu body+obiektyw. [...]
    oznacza to, że nie masz kompletnego pojęcia o trzymaniu body wyższych serii.
    Zwyczajnie zdziwiłem się, że chcesz zmienić najergonomiczniejsze dla Ciebie body na coś innego. Pamiętaj: lepsze jest wrogiem dobrego.

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    [...]Temat AF-u się wyjaśnił więc nie wiem, po co jeszcze te twoje płytkie prowokacje? A.... już wiem, nabijasz licznik?
    To nie są żadne płytkie prowokacje, chciałem Cię tylko lepiej zrozumieć.
    Licznik postów? Proszę Cię... nie mierz innych swoją miarą.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    To nie są żadne płytkie prowokacje, chciałem Cię tylko lepiej zrozumieć.
    Lepiej zrozumieć? Nie bądź śmieszny. Wystarczy poczytać archiwalne posty i twoje prywatne wycieczki w moją stronę...

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Licznik postów? Proszę Cię... nie mierz innych swoją miarą.
    Hmm... pozostawię to może bez komentarza, mając głęboką nadzieję, że skończysz prywatne wycieczki w moją stronę...



    Prośba do administratora o zamknięcie tematu:

    Problem z tematu, który założyłem, został rozwiązany więc proszę o jego zamknięcie, żeby nie dawać pożywki do podniet innym użytkownikom tego forum.

    Dziękuję.
    Nikon

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •