Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
  1. #21

    Domyślnie

    AF do generowanego obrazka ma tyle, że jak nie trafi, to to, co wygeneruje matryca z zaserwowanego przez ów układ obrazu i tak się do niczego nie nadaje. Ot tyle to ma ze sobą wspólnego. Ale to tak na marginesie.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MasterM16 Zobacz posta
    Z pierwszego postu wyczytałem że tylko obrazek, więc dałem propozycje.
    Pytanie brzmialo: D300 na D7000
    The name of the game is to fill the frame.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    AF do generowanego obrazka ma tyle, że jak nie trafi, to to, co wygeneruje matryca z zaserwowanego przez ów układ obrazu i tak się do niczego nie nadaje. Ot tyle to ma ze sobą wspólnego. Ale to tak na marginesie.
    Dlaczego nie ma trafic?
    Jezeli robi makro to nie przelaczy nigdy guzika na pozycje AF, jest jeszcze pare dziedzin gdzie superszybki i precyzyjny AF to nie jest priorytet.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    Pytanie brzmialo: D300 na D7000
    Wiem, wspominali też o D7100, więc też inny model niż w tytule, a i tak wyczytałem że tylko obrazek. Ale nie drążmy tematu.
    D300| N 18-105| SB-800

  5. #25

    Domyślnie

    @nyny1: Odpowiedziałem tylko na Twoje pytanie, które sam zadałeś: Co ma AF do obrazka? Nie pisałem ani o D7000 ani o d300.
    Natomiast ciekawi mnie te "parę innych dziedzin", o których piszesz (poza makro, które jest specyficznym rodzajem fotografii, i o którym już wspomniałeś), w których precyzyjny AF nie jest priorytetem... Już nie chodzi mi o szybkość, ale czepię się tej precyzji.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    @nyny1: Odpowiedziałem tylko na Twoje pytanie, które sam zadałeś: Co ma AF do obrazka? Nie pisałem ani o D7000 ani o d300.
    Natomiast ciekawi mnie te "parę innych dziedzin", o których piszesz (poza makro, które jest specyficznym rodzajem fotografii, i o którym już wspomniałeś), w których precyzyjny AF nie jest priorytetem... Już nie chodzi mi o szybkość, ale czepię się tej precyzji.
    No bo AF ma sie nijak do generowanego obrazka. Zakladam, ze owy modul nie jest zepsuty.
    Zreszta nie ma nad czym deliberowac:
    http://www.dxomark.com/Cameras/Compa...___865_680_440

    Jakie dziedziny?
    Szerokopojete landszafty, produktowa i chyba wystarczy, ja to jescze nierzadko sobie portreta urobie manualnie.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  7. #27

    Domyślnie

    zakwas ;
    pod względem matrycy , a co za tym idzie jakości obrazka , d7000 jest wyśmienity ; pod szkła manualne - ekstraklasa wśród DX

    jednak , jak zapewne się już zdążyłeś zorientować , ten model Nikona , pomimo ponadprzeciętnej matrycy , nie ma ogólnie zbyt dobrych notowań ze względu na kilka bardzo uciążliwych dla fotera przypadłości , które nękają duży procent tych puszek ; losowy AF to największy ZONK tej puchy;
    MZ można zaryzykować zakup tego Nikona , ale trzeba uczynić to świadomie i z pełną akceptacją ewentualnych problemów i niewygód mogących wystąpić w przyszłości.
    Pytanie : kogo stać na taką ruletkę ?
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 24-12-2013 o 00:08

  8. #28

    Domyślnie

    tak więc wyczerpałem temat w drugim poście.


    swoją drogą piszecie w kółko to samo... o tym af w d7000
    zapewne większośc tych osób nie miała w ręku tej puszki... ale co tam, nie znam się to się wypowiem.
    Dajcie żyć, pytanie było o obrazek, gdyby chciał autor dowiedzieć się o pracę af to zapewne nie zakładałby kolejnego tematu bo o tym jeste napisane na forum wszędzieeeee

    btw. ten af w d7000 nie jest taki zły
    NIKON

  9. #29

    Domyślnie

    EDIT ; wycofałem wypowiedź ponieważ nie dotyczyła marituum wątku
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 24-12-2013 o 00:19

  10. #30

    Domyślnie

    Witam ja zmieniłem d90 (obrazek podobny co w d300) na d7000
    i jakość zdecydowanie lepsza, kolory to bajka, użyteczne większe iso, nie słuchaj tego co piszą o af, ja dopiero co kupiłem i 90% zdjęć trafione niezależnie od oświetlenia.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •