Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    Czemu d7000 ma byc pelen problemow, uzywki nie kupilem wiec gwarancji mam 2 lata z mozliwoscia przedłużenia a w razie czego w rodzinie mam serwisanta takze jestem spokojny.
    Też nie wiem o co chodzi. Przecież nie ma obrotowego wyświetlacza, więc powinno być wszystko ok. Może bywam złośliwy, ale jak napisałem przynajmniej nie jestem ignorantem

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    Taka prawda po co straszą że się zepsuje itd nie ma sensu, jak się zepsuje to się zepsuje płakał nie będę od tego są serwisy żeby naprawiali. A tobie koleś jak ci coś nie pasuje to po jakiego piszesz co żal ci 4 litery ściska czy co lepiej do książek idź się uczyć bo jutro gimbaza czeka.
    Chodziło raczej o to, żeby być świadomym tego co się kupiło (<- powinno być "ma zamiar kupić"). Funkcjonalności są ważne, ale potencjalne problem także (a może nawet ważniejsze jeśli wystąpią). Co do reszty wypowiedzi.... cóż, może to i polskie forum, ale bez przesadyzmu.....

    ps. w pore zadane pytanie
    Ostatnio edytowane przez petros ; 17-12-2013 o 03:26
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

  2. #42

    Domyślnie

    ja w ogóle nie wiem o co chodzi autorowi. Taki sprzęt powinien być reglamentowany

  3. #43

    Domyślnie

    Z ciekawości przed świętami porównałem sobie aparaty 3200 oraz 5100 po porównaniu zdjęć w d3200 widać nie fajne szumy, w wideo teście powiedziane jako "przyjemny szum dla oka"

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •