Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11

    Domyślnie

    Weź coś z serii D5x00, zmiana ISO w D5100 jest co 1/3 EV w D3200 co 1 EV

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    [...] jeśli chodzi o obiektyw 18-105 przy f3,5 idzie uzyskać głębie ?
    Tak, dużą
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    Dziękuje za odpowiedz, a jest jakaś duża różnica między D5100 z 5200 i 3200 bo ten nie ma obrotowego wyświetlacza.
    Odnoszę wrażenie, że najważniejsze dla ciebie jest to, aby aparat nie miał "obrotowego wyświetlacza". Inne elementy w aparacie w ogóle cię nie interesują. Szukaj więc takiego, który nie będzie miał tego ustrojstwa...
    Nikon

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Weź coś z serii D5x00, zmiana ISO w D5100 jest co 1/3 EV w D3200 co 1 EV



    Tak, dużą
    a małą głębie obiekt wyostrzony a tło rozmazane..

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że najważniejsze dla ciebie jest to, aby aparat nie miał "obrotowego wyświetlacza". Inne elementy w aparacie w ogóle cię nie interesują. Szukaj więc takiego, który nie będzie miał tego ustrojstwa...
    nie chciał bym tego wynalazku ale jak dobrze robi zdjęcia to się trzeba będzie pogodzić z tym

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    hmmmm... jak Ci usiądzie na parapecie

    Kolego, piszesz bardzo chaotycznie i dlatego większość gości na forum ma problemy ze zrozumieniem o co Ci chodzi.
    Doprecyzuj co i w jakich warunkach masz zamiar fotografować. Ma to być w pełni amatorskie czy zahaczać o profesjonalizm. Jaki masz budżet na to przedsięwzięcie fotograficzne. Wtedy wszystkim będzie łatwiej Ci pomóc.
    napisałem w pierwszym poście że do fotografowania krajobrazu, samochodów, oraz portretów plenerowych jak i w domowym studio... na początek myślę że ten nikkor 18-105 będzie dobry, potem inny obiektyw dokupić, chodzi mi też o to czy na tym obiektywie 18-105 lub 18-55 (w zestawie są oba obiektywy) można uzyskać małą głebie ostrości osoba jest ostra tło rozmazane...
    Ostatnio edytowane przez matt91 ; 15-12-2013 o 21:52

  4. #14

    Domyślnie

    Szczerze.... kup jakiś kompakt z dobrym trybem auto, bo z takim zacięciem i podejściem do poznawania fotografii nie wróżę Ci sukcesów. Z kompakta będziesz bardziej zadowolony.
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie chce kompakta, miałem ze zmienną optyką, a co do fotografii to moje fotki wygrywały konkursy na polskim klubie Hondy i za bardzo tryby auto mnie nie interesują, i proszę cie kolego nie odpisuj już w tym temacie z góry ci dziękuję
    Ostatnio edytowane przez matt91 ; 15-12-2013 o 22:05

  6. #16

    Domyślnie

    Kup już wreszcie tego D5100 i przekonasz się, że w tej cenie (a nawet wyższej) trudno o kamerę robiącą lepsze zdjęcia. A do tego "obciachowego" ekraniku nie tylko przywykniesz, ale i pokochasz go całą głębią swoich uczuć. Dopiero praktyka wykazuje jego przydatność, a nie teoretyczne dywagacje na temat wszelkich możliwych niebezpieczeństw jego urwania. Dlaczego niby miałbyś go urwać?
    Ostatnio edytowane przez jamnik ; 15-12-2013 o 22:01

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamnik Zobacz posta
    Kup już wreszcie tego D5100 i przekonasz się, że w tej cenie (a nawet wyższej) trudno o kamerę robiącą lepsze zdjęcia. A do tego "obciachowego" ekraniku nie tylko przywykniesz, ale i pokochasz go całą głębią swoich uczuć. Dopiero praktyka wykazuje jego przydatność, a nie teoretyczne dywagacje na temat wszelkich możliwych niebezpieczeństw jego urwania. Dlaczego niby miałbyś go urwać?

    w sumie racja można go obrócić i tak go zostawić, tylko nikon nie robi na niego twardego protektora tak jak np był w d90 ,tylko folia zostaje, jak go mialem w ręce otwierałem ten wyświetlacz to miałem wrażenie że jest bardzo delikatny i go zaraz urwie :/

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    Nie chce kompakta, miałem ze zmienną optyką, a co do fotografii to moje fotki wygrywały konkursy na polskim klubie Hondy i za bardzo tryby auto mnie nie interesują, bo nawet przy zwykłej cyfrówce nigdy nie używałem trybu auto, no ja tobie kolego też nie wróżę sukcesów jak robisz fotki "Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB. "
    Jakoś jestem zniesmaczony Hondami. Nie to co konkurs Mercedesa albo BMW. A co do mojego SE K800I to wygrywałem nim międzynarodowe konkursy rzutu telefonem w dal i bynajmniej nie używam go do fotografowania.
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petros Zobacz posta
    Jakoś jestem zniesmaczony Hondami. Nie to co konkurs Mercedesa albo BMW. A co do mojego SE K800I to wygrywałem nim międzynarodowe konkursy rzutu telefonem w dal i bynajmniej nie używam go do fotografowania.
    Mnie to panie kolego nie obchodzi jaką markę samochodów lubisz czy nie lubisz, każdy człowiek ma inny gust, a jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje proste, i weź już z łaski swojej nie udzielaj swojej opini bo tylko zgrywasz cwaniaka nic poza tym.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matt91 Zobacz posta
    i weź już z łaski swojej nie udzielaj swojej opini bo tylko zgrywasz cwaniaka nic poza tym.
    Dobrze, że nie ignoranta. Radziłem na tyle na ile mi twoje wypowiedzi pozwalały.
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •