Close

Strona 12 z 32 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 311
  1. #111

    Domyślnie

    dbałośc o detale miażdży !!!
    foty świetne

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Nie wiem jak teraz jest na kolei (bo mało korzystam), ale pamiętam z lat minionych te małe dworce, te torowiska z narosłymi przez lata plamami oleju, ten lekki burdel na zapleczach, jakieś dechy, jakieś krzywe płoty, te wiaty stojące na wąskich i krzywych peronach - słowem cały ten rozgardiasz, który jest wyśmienicie oddany na całej makiecie. To zdumiewające, jak świetnie zrobione są te detale, na które na ogół zwraca się mniejszą uwagę: krzywe parkany, słupy, kładki nad rowami, brud na koparce, czy wstęgi papy na dachu magazynu...


    7. Ale narzeczony zdaje się jest w trakcie skoku w bok (mimo, ze akurat siedzi na ławeczce)

    WSPANIALE!!!! Cieszę się, że dostrzegacie takie właśnie detale. Ja ze zgrozą właśnie odkryłem, że parka z ławki trochę dotknięta przez los. Jej brakuje nogi, a jemu ręki
    Zdjęcia bardzo ładne, dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Wyrwiząb ; 17-06-2014 o 15:26
    D7000 = 17-55 2.8 nikkor, 24-120 3.5-5.6 VR nikkor, 105 2.8 VR nikkor

  3. #113

    Domyślnie

    Super zdjęcia!
    Wstyd się przyznać, ale wielu pokazanych przez Ciebie detali w ogóle nie zauważyłem..
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  4. #114

    Domyślnie

    Jedna wielka masakra ! Zdjęcia kapitalne, ale opis sterowania tym całym sprzętem wbił mnie w fotel. W życiu bym nie przypuszczał, że jest to tak zaawansowane, łącznie z nagrywaniem dźwięków. Gratuluje pasji i zaangażowania w nią. Naprawdę wielki, wielki szacun ! Czekam na aktualizację wątku
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  5. #115

    Domyślnie

    Ale fajowa zajawka !!! Trzeba przyznać że mistrzostwo świata jeśli chodzi o detal, klimat i odwzorowanie klimatu tamtych lat. Chciałbym to zobaczyć na żywo, z synem. Wprawdzie ma 7 lat, ale byłoby co opowiadać. Muszę to zobaczyć, nie ma opcji !!!

  6. #116

    Domyślnie

    Czekamy na zapowiedzi nowych wystaw i pokazów
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Czekamy na zapowiedzi nowych wystaw i pokazów
    Miała być wystawa w sierpniu zamknięta dla zwiedzających, ale nic z tego nie wyjdzie. Najbliższa będzie dopiero w grudniu w Muzeum Inżynierii Miejskiej, są też targi hobby w Poznaniu, od nas z Krakowa będzie kilka zabawek, ja się nie wybieram bo mam poważne problemy zdrowotne.
    Na dobranoc jako ciekawostkę załaczam link do filmu na którym znajomy maszynista prezentuje przyśpieszenie elektrowozu "luzem" (bez wagonów). Taka maszyna zbiera się lepiej niż tramwaj

    https://www.youtube.com/watch?v=sZPjOZuQfVE
    D7000 = 17-55 2.8 nikkor, 24-120 3.5-5.6 VR nikkor, 105 2.8 VR nikkor

  8. #118

    Domyślnie

    Ale jak będziesz miał jakieś informacje o wystawach to zapodawaj, na pewno się komuś przyda i skorzysta
    Pozdrowionka
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  9. #119
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Teraz dopiero obejrzałem te nowsze zdjecia (ta k jakoś wyszło ) - miazga, po prostu miazga! Detale, oddanie tego wszystkiego, życie na makiecie, rewelka

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Mnie brakuje fot plenerowych które by obrazowały te przygotowania o których tak soczyście opisałeś, te namioty, grila i czajnik z gwizdkiem to by tak fajnie dopełniło przedstawiony przez ciebie opis, pewnie ich nie masz bo nie robiłeś, skupiałeś się na czym innym ( na kolejnictwie) ale taraz jak to tak opisałeś to fajna relacja się robi z twojego hobby i myślę że by się przydało, byłoby takim dopełnieniem, ale to tylko takie moje fanaberie, mimo wszystko chętnie czytam i oglądam to co zamieszczasz

    No ale myślę że tu jednak modelarstwo jest tematem przewodnim
    Cześć, dawno tu nic nie wklejałem.
    Zanim zabierzecie się za oglądanie zdjęć z linku poniżej, włączcie sobie nagranie audio z tego linku.
    Nagranie Tomka i jakość jest wystarczająca, mnie padł mikrofon bo byłoby dużo lepiej:

    http://www.lhs.pl/Summer%20LHS%20Cam...nion%20WSG.mp3



    Link który tutaj wkleiłem, prowadzi to paru zdjęć z naszych wypraw pokazując jak to wygląda "od kuchni". Autorem większości jest Tomek Ciemnoczuowski, główny inicjator wypraw
    http://www.lhs.pl/Summer%20LHS%20Camp%202014/index.html
    http://www.lhs.pl/Summer%20LHS%20Cam...4/2/index.html

    W tym roku były dwa wyjazdy na linię hutniczą szerokotorową. Na drugi podobnie jak w zeszłym roku przyjechał specjalnie ze Szkocji Tom, który jest poważnym fanatykiem. Na uwagę zasługuje to, jakim autem przyjeżdża. Gdy pierwszy raz o nim usłyszałem i czekaliśmy na niego dosłownie w polach przy torze, spodziewałem się jakiegoś audi q7, albo merca ML. Tom jeździ na takie wyprawy poczciwym leciwym landroverem . W zeszłym roku trafił na umówione spotkanie dosłownie 5 minut po czasie, korzystając jedynie z mapy papierowej i filmiku na YT pokazującym jak jechać przez polne drogi, żeby do nas trafić. Po przejechaniu tylu kilometrów spóźnił się 5 minut!!!!
    W aucie ma w zasadzie wszystko, nawet maskę do nurkowania znalazłem, zapasowy namiot, kalosze wodery takie do pasa, chyba 3 aparaty i kamery, grill... wszystko. Ja w tym roku codziennie rano dla wszystkich robiłem śniadanie. Moja zona jest ze wsi i od teściowej na wyjazd zabrałem 60 jaj, o 5 rano chodziłem na grzyby, ale słabo z tym było więc dodawałem do jajecznicy boczek, cebulkę i szczypiorek. Taka jajeczniczka z 14 jajek cudnie smakuje o 7 rano jedzona przed namiotem, a w tle słychać nadjeżdżający pociąg

    Tutaj macie moją uśmiechniętą mordkę http://www.lhs.pl/Summer%20LHS%20Cam.../IMG_2782.html
    Żona pomaga mi się umyć http://www.lhs.pl/Summer%20LHS%20Cam...braz00031.html
    Ostatnio edytowane przez Wyrwiząb ; 07-09-2014 o 14:17 Powód: powstawiałem dodatkowe linki
    D7000 = 17-55 2.8 nikkor, 24-120 3.5-5.6 VR nikkor, 105 2.8 VR nikkor

Strona 12 z 32 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •