Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Bigosik?

  1. #11

    Domyślnie

    Mi kudły z głowy nie przeszkadzają.
    A fe! Nie ma to jak 30cm włosa zatrzymujące się w gardle a jeszcze wystające z ust. No ale o gustach się nie dyskutuje.

    Co do kolorystyki to poradniki kulinarne tylko i wyłącznie w naturalnych kolorach. Co najwyżej saturację można delikatnie zwiększyć aby pomidory były bardziej czerwone a sałata bardziej zielona.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

  2. #12

    Domyślnie

    Już przestańmy męczyć te włosy Nikt ich (chyba) jeść nie lubi, ale też niewiele osób na co dzień gotuje w chustce (choć była to dobra praktyka naszych babć).
    Z kolorami walczę cały czas
    Tu na przykład już nie eksperymentowałem:
    http://www.youtube.com/watch?v=SsBVsD2B8Zk
    http://www.youtube.com/watch?v=5Bvym6paTbI

    Przepaliłem niestety mąkę, ale i na to znalazłem już sposób.
    Dziś wrzucę filmik w którym kolory są prawie dobre według mnie (bez oświetlenia na tło chyba nie uzyskam zadowalającego mnie/Was efektu).
    Problemy z dźwiękiem rozwiązał mikrofon. Kucharka też się powoli wyrabia, co mam nadzieję słychać w nowszych "produkcjach".
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  3. #13

    Domyślnie

    Jest lepiej ale dalej jakoś zielono. Nie po mojemu przez to. Chyba że kucharkę masz zieloną.
    Nikon D5100 | Nikkor 18-55 VR f/3,5-5,6 G | Nikkor 35 f/1,8 G
    Zabawa w RAW'ki - też weź udział!

  4. #14

    Domyślnie

    Zielonkawość to efekt pompki 80-200. Nie wiem czemu, ale mi się podoba i dlatego aż tak bardzo z nią nie walczę.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  5. #15

    Domyślnie

    A jak teraz z dźwiękiem i kolorami?
    http://www.youtube.com/watch?v=mVBeOxnyWJs
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  6. #16

    Domyślnie

    Mąka w szklance Jack Daniel's czy mi się wydaje?
    Nóż wygląda na strasznie tępy - siłowanie się z cebulą wygląda dla mnie bardzo źle. Co to za nóż? Mam wrażenie, że średnio leży tej Pani w dłoniach, ale to tylko urywki filmu, więc ciężko powiedzieć na 100%.
    I te idealnie pomalowane paznokcie, nie wiem, mi to przeszkadza Chyba, że ktoś lubi jeść kawałki lakieru...
    Ja wiem, że w internetach robia wiele rzeczy, ale to nie znaczy, że one są dobre. Luźne włosy to też problem i zgadzam się z przedmówcami - fartuch wygląda znacznie bardziej profesjonalnie niż ładna bluzka. Głos modelki lepszy, ale wciąż trochę brak.
    Kolory moim zdaniem znacznie lepsze, może aż za dobre? Ziemniaki chyba trochę świecą, jakby były z ukrainy
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Mąka w szklance Jack Daniel's czy mi się wydaje?
    Tak, i bez podtekstu Imprezy mączno JD'sowe to nie nasza bajka.

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    fartuch wygląda znacznie bardziej profesjonalnie niż ładna bluzka.
    Popatrz, pierwszy film w którym zapomniała o fartuchu. Ani przy nagrywaniu, ani przy obróbce nie zauważyliśmy. Za dużo rutyny już chyba


    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Kolory moim zdaniem znacznie lepsze, może aż za dobre? Ziemniaki chyba trochę świecą, jakby były z ukrainy
    Bo my się GMO nie boimy. Na coś trzeba umrzeć


    Dzięki za uwagi.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  8. #18

    Domyślnie

    Ostatni filmik lepszy, ale chyba prowadzącej nie widać - za to wielki minus.

    Warto zauważyć że źle nie masz - wszystko wygląda smakowicie a ten głos nie bierze jeńców...

  9. #19

    Domyślnie

    Nie mogę narzekać. Cieszę się, że progres widać. Prowadząca się jeszcze pojawi.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •