Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antebot Zobacz posta
    Wolę CF bo do D700 już SD nie wsadzę, a karty zawsze rotuję to tu to tam. popatrzę po cenach tego Lexara. Dziękuję.
    Z adapterem można z powodzeniem zastosować mikro SD.
    Tyle że są różna jak chodzi o wydajność - najszybsze dawały mi wynik 15MB/s
    tedd
    D cośtam + stos szkła, metalu i innego badziewia
    www.fotopodhale.net

  2. #12

    Domyślnie

    Zauwazyl ktos ze puszka potrzebuje wiecej czasu by wyswietlic zdjecie z karty 32GB niz z tych mniej pojemnych? Bo jesli chodzi o szybkosc zapisu to juz jest rowno, takie moje spotrzezenie
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  3. #13

    Domyślnie

    Mnie zawsze zadziwiają ludzie kupujący aparaty za kilka czy kilkanaście tysięcy, którzy później żałują 100 czy 200 zł więcej na dobrej jakości kartę pamięci. Czyli na element zestawu fotograficznego, od którego w głównej mierze zależy to czy po powrocie do domu będą mieli zdjęcia a nie błąd odczytu.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #14

    Domyślnie

    Posiadam SanDisk 32GB - zero problemów. W D 800 = 399 fotek na maksymalnych ustawieniach.
    Panerai vel Eliot Capone

  5. #15
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Markowa karta to jedno, miejsce zakupu to drugie. Niestety, trafić na podróbkę np. na Alle nie jest większym problemem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #16

    Domyślnie

    Od razu żałują stówy... Zastanawiam się tylko czy wydać tę stówę na kartę czy może do filtra dołożyć. 15 mb/s nie uciągnie Rawów z 800. Po walnięciu foty i wejściu w podgląd długo nic nie widać

  7. #17

    Domyślnie

    W sytuacji gdy robisz zdjecie i dostajesz podgląd, to cała informacja jest jeszcze w buforze, więc czemu niby tak jest?
    Pytam teoretycznie, bo na razie mam D700.
    tedd
    D cośtam + stos szkła, metalu i innego badziewia
    www.fotopodhale.net

  8. #18
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Oprócz pliku głównego tworzony jest plik zawierający metadane i miniaturę zdjęcia. I to widzisz w pierwszej kolejności, a w tym czasie zrzucany z buforu na kartę jest np. NEF.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •