Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
  1. #1

    Domyślnie NAS - Dysk sieciowy

    Zamierzam kupić dysk sieciowy z prostym interfejsem dla "pierwszoklasistów" przede wszystkim dla zabezpieczenia danych z innych komputerów mojej sieci, po drugie postawienie dodatkowej własnej strony, może małego sklepiku internetowego.


    Czy poniższy sprzęt w cenie 500-600 euro zaspokoi mój wymysł, ma ktoś doświadczenie z takimi sprzętami,
    jest coś lepszego w tej cenie ?

    NAS - Synology Disk Station DS214play

  2. #2

    Domyślnie

    Mam DS213+ z dyskami WD z serii Red już ponad rok i generalnie brak uwag - sprawny, cichy, użyteczny. Na dziś bym pewnie kupił to samo. Aczkolwiek nowości w tym roku dla komfortu psychicznego nie śledziłem
    ---
    Oper

  3. #3

    Domyślnie

    A ja kupiłem sobie nowy router (musiałem bo stary umarł) i on ma port USB 3.0, o dziwo transfery po sieci są zadowalające, nie przytoczę cyferek bo nie pamiętam, ale ostatnio kopiowałem filmy jakieś i gdyby była kupa to bym zapamiętał - nie pamiętam więc było ok
    (Linksys AC 1200)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oper Zobacz posta
    Mam DS213+ z dyskami WD z serii Red już ponad rok i generalnie brak uwag - sprawny, cichy, użyteczny. Na dziś bym pewnie kupił to samo. Aczkolwiek nowości w tym roku dla komfortu psychicznego nie śledziłem
    Jestem prawie pewny wyboru, szkoda ze to nie można "dotknąć, powąchać i z dzień poprzytulać" a tak muszę brać w ciemno, tyle co wyczytam.
    Boje się ze sam nie będę potrafił tego skonfigurować jak należy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Zamierzam kupić dysk sieciowy z prostym interfejsem dla "pierwszoklasistów" przede wszystkim dla zabezpieczenia danych z innych komputerów mojej sieci, po drugie postawienie dodatkowej własnej strony, może małego sklepiku internetowego.


    Czy poniższy sprzęt w cenie 500-600 euro zaspokoi mój wymysł, ma ktoś doświadczenie z takimi sprzętami,
    jest coś lepszego w tej cenie ?

    NAS - Synology Disk Station DS214play
    Kup zwykłe 213j, wydajność spokojnie wystarczy, a cena dużo niższa (wersja "play" tylko podnosi cenę za kompletnie zbędne bajery). Soft we wszystkich Synology jest ten sam, więc w tej kwestii nie ma się co obawiać tańszego modelu.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Kup zwykłe 213j, wydajność spokojnie wystarczy, a cena dużo niższa (wersja "play" tylko podnosi cenę za kompletnie zbędne bajery). Soft we wszystkich Synology jest ten sam, więc w tej kwestii nie ma się co obawiać tańszego modelu.
    test

    w Conrad-zie oglądałem go i prawie kupiłem ale jeszcze chciałem poczytać.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Kup zwykłe 213j, wydajność spokojnie wystarczy, a cena dużo niższa (wersja "play" tylko podnosi cenę za kompletnie zbędne bajery). Soft we wszystkich Synology jest ten sam, więc w tej kwestii nie ma się co obawiać tańszego modelu.
    Na kompuszrotniku jest promocja na ten model. Też przy okazji jednego łyknąłem.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    Ja kupiłem do firmy DS710+ kilka lat temu i jest pięknie niezawodny, bardzo polecam tą firmę, ale jakbyś chciał sam system DSM przetestować to tu:

    https://www.synology.com/pl-pl/products/dsm_livedemo

    Dość fajne jest to że nawet na urządzenie które ja kupiłem kilka lat temu są aktualizacje do najnowszego DSM,
    Ostatnio edytowane przez eristoff ; 26-11-2013 o 14:14
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  9. #9

    Domyślnie

    Zakupiony

    Synology DiskStation DS214+ 4TB Bundle 2x 2TB WD Red WD20EFRX

    Polecam choć jeszcze nie przetestowałem najwyżej pójdzie pod młotek 5kg.

  10. #10

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jaka jest funkcja portów USB w NAS Synology - tylko do podłączenia dodatkowego zewnętrznego pendriva/kolejnego dysku czy też da się po USB podłączyć NASa do PC i transferować pliki?

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •