Close

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 158

Wątek: Adobe CC

  1. #1

    Domyślnie Adobe CC

    Zacząłem sie na serio zastanawiać nad CC, wychodzi chyba 620zł za rok, obecnie mam LR 4 i PSE 10, oprócz tego Nik i OnOne, z czego glównie używam LR + Nik i tak czy owak miałem wydać $99 na LR5

    Pytania do kogoś, kto ma CC:

    - czy tam jest pełny najnowszy Photoshop czy są jakieś ograniczenia w stosunku do CS6?
    - jak wygląda kwestia instalowania na innym komputerze, w przypadku dotychczasowych programów było zero problemów - możliwe instalacje na dwóch komputerach i deaktywacja, czy CC powoduje jakieś nowe problemy?
    - czy do odpalenia softu potrzebne jest połączenie z Internetem? w sensie gdy nie będę miał sieci w danej chwili to czy otworzę swoje edycje?

  2. #2

    Domyślnie

    poszukaj lub zapytaj tutaj
    http://forums.adobe.com/community/creative_cloud

    jesli chodzi o ostatnie pytanie, to tylko do aktywacji potrzebny jest net, do uzywania juz nie.
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    Najgorsze jest ze mnie również korci ale bardziej obawiam się ceny pakietu po roku, bo jest tylko informacja że automatyczne odnowienie licencji po aktualnej cenie więc raczej już tak kolorowo nie będzie i szczerze to tylko to mnie trzyma.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek z Nikonem też Zobacz posta
    Zacząłem sie na serio zastanawiać nad CC, wychodzi chyba 620zł za rok, obecnie mam LR 4 i PSE 10, oprócz tego Nik i OnOne, z czego glównie używam LR + Nik i tak czy owak miałem wydać $99 na LR5

    Pytania do kogoś, kto ma CC:

    - czy tam jest pełny najnowszy Photoshop czy są jakieś ograniczenia w stosunku do CS6?
    - jak wygląda kwestia instalowania na innym komputerze, w przypadku dotychczasowych programów było zero problemów - możliwe instalacje na dwóch komputerach i deaktywacja, czy CC powoduje jakieś nowe problemy?
    - czy do odpalenia softu potrzebne jest połączenie z Internetem? w sensie gdy nie będę miał sieci w danej chwili to czy otworzę swoje edycje?
    Weź pod uwagę, że w pakiecie CC nie ma lightrooma.
    1. Photoshop jest najnowszy, do tego aktualizowany dość często (czasami nawet co kilka dni)
    2. Można zainstalować na dwóch jednocześnie, jeżeli zainstalujesz na trzecim, to dwa poprzednie się deaktywują. Ale potem można bez problemu je aktywować ponownie deaktywując ten trzeci, itd.
    3. Nie, jeżeli nie masz dostępu do internetu przez jakiś czas (nie wiem dokładnie, kilka dni) i aplikacje nie mogą sprawdzić subskrypcji to automatycznie zmieniają się w wersje trialowe (30 dni), więc masz miesiąc czasu na znalezienie internetu

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hateom Zobacz posta
    Weź pod uwagę, że w pakiecie CC nie ma lightrooma.
    Właśnie kupiłem - mylisz się. Zainstalowałem Photoshop CC i LR 5.2.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek z Nikonem też Zobacz posta
    Właśnie kupiłem - mylisz się. Zainstalowałem Photoshop CC i LR 5.2.
    Faktycznie, coś mi się pomieszało.

  7. #7

    Domyślnie

    Jezus ja tez mam zgryzienia co zrobic. Niestety kupiłem kilka dni temu lightrooma pudelkowego i planowalem cs6 tez pudelkowego ale za 600zl CC wyglada korzystnie. Cholera wie co bedzie za rok.... Pytanie: czy my jestesmy skazani na płatność w Euro? Bo za $ wychodzi o polowe taniej.
    5D MKII, 100mm f2.8, 50mm f1.8, 24-70mm f2.8, 70-200mm F4, SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na CC, ale takiego burdelu w systemie poważnej firmy to chyba nigdy nie widziałem. Robię zakup podczas którego cena do akceptacji to 12,29E w kolejnych krokach zakupu robi się już 9,99$. Najpierw nie chciało przyjąć mojej karty (mbank - delfinek), za trzecim podejściem przyjęło. Instaluje program, aktywacja ok. Dostaję potwierdzenie na email, że faktycznie cena pakietu to 9,99$ i że wybrałem plan dla posiadaczy wersji CS3+, (czego wcześniej tego w warunkach zakupu nie było), niepełne dane na fakturze.....
    5D MKII, 100mm f2.8, 50mm f1.8, 24-70mm f2.8, 70-200mm F4, SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    wybrałeś zapewne opcję samego photoshopa CC jako pojedynczego produktu, dlatego masz cenę 9,99USD i wymóg posiadania CS3+
    w CC można kupić każdy osobny produkt za 9,99USD w planie rocznym pod warunkiem posiadania CS3+...

    oferta Photoshop i fotografia jest nową ofertą za 12,29EUR ważną do 2 grudnia, która nie wymaga posiadania (do 2 grudnia) CS3+ i w pakiecie jest pełen PS CC, LR 5.2 plus pierdoły... no chyba, że bierzesz jako płatnik VAT, to płacisz 9,99EUR za ten pakiet...

    ja kupiłem i było wszystko tak jak to opisywali

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esensja Zobacz posta
    Zdecydowałem się na CC, ale takiego burdelu w systemie poważnej firmy to chyba nigdy nie widziałem. Robię zakup podczas którego cena do akceptacji to 12,29E w kolejnych krokach zakupu robi się już 9,99$. Najpierw nie chciało przyjąć mojej karty (mbank - delfinek), za trzecim podejściem przyjęło. Instaluje program, aktywacja ok. Dostaję potwierdzenie na email, że faktycznie cena pakietu to 9,99$ i że wybrałem plan dla posiadaczy wersji CS3+, (czego wcześniej tego w warunkach zakupu nie było), niepełne dane na fakturze.....
    To teraz musisz dokupić CS3.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •