Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Martyna

  1. #1

    Domyślnie Martyna

    Dość spontaniczna sesja z Martyną. Już kiedyś robiliśmy razem zdjęcia jednak było to zimą. Tym razem postanowiliśmy skorzystać z ostatnich promyków słońca i ciepłej pogody. Martyna znalazła świetną lokalizację, a mnie długo nie trzeba było namawiać. Już jakiś czas chodziła mi w głowie sesja w mieszkaniu starej kamienicy. I takim to sposobem znaleźliśmy się razem na balkonie w starej kamienicy, a efekty tego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

    Modelka: Martyna http://www.maxmodels.pl/modelka-cotopaxi.html

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.

  2. #2

    Domyślnie

    Masz dobre oko i dobre zacięcie do porządnej roboty, bo to widać.
    Natomiast musisz większą uwagę zwrócić na detale. W takich zdjęciach modelka musi być perfekt, musi być kwintesencją kobiecości. I to Twoja rola, by ją tak przedstawić.
    Pamiętaj o dłoniach, jeśli mają wyglądać atrakcyjnie, nie mogą być bezwładnie przykurczone. Albo głaszcząco pieszczotliwe, albo pazurowo wpijające się. Mówię o jedynce i lewej modelki dłoni. Wygięcie głowy też dodało by seksapilu.
    Dwójka - znów dłoń pajęcza (prawa).
    Jeśli chodzi o bieliznę - tasiemki od pasa pończoszanego zawsze muszą być napięte. Nie ma innej opcji. Po to są by trzymać i napinać. Nie mogą się banglać bezwładnie.
    Plus za pomysł. Wyczesz szczegóły Więcej zdjęć proszę
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Kuba za miłe słowa. Masz rację z detalami, mam nadzieję że z biegiem czasu bardziej będę potrafił nad nimi zapanować na sesji.
    Więcej zdjęć mam nadzieję kiedyś będzie, Martyna wyraziła zgodę na powtórkę
    Pomysł Martyny ja prawie na gotowe przyjechałem bo tylko zasugerowałem fryzurę i pas do pończoch

  4. #4

    Domyślnie

    I jeżeli chodzi jeszcze o ręce to na 7mce lewa ręka oparta o kolano ma odstającą fałdkę skóry, bo za ciężko leży na kolanie, a do tego dłoń jest dużo większa od prawej dłoni przez to, że jest bliżej obiektywu

    poza tym się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    Miły dla oka secik
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne prace, obróbka wykonanie na plus
    2 wymiata jak dla mnie

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobają te zdjęcia. Konkretne uwagi otrzymałeś, ja się aż tak dobrze nie znam na takiej fotografii więc opiszę tylko wrażenia. 1 mnie zaintrygowała i zatrzymała na dłużej, potem 2 zaskoczyło, bo spodziewałem się czegoś innego, po 3 nie wiedziałem o co chodzi, a potem znów z powrotem jest co innego TO jest oczywiście moja uwaga, ale dla mnie choć set jest ładny to niespójny, ale każde z tych zdjęć broni się samo i chciałbym kiedyś zrobić tak dobre zdjęcia.

    Aha dla mnie 1 i 2 to faworyci
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo naturalne. Rewelacja !
    Panerai vel Eliot Capone

  9. #9

    Domyślnie

    Generalnie zdjęcia są bardzo fajne, z naciskiem na 1, 2 i 7. Ale prawdę mówiąc wolałabym, aby ta bielizna była bardziej delikatna do takiej scenerii. Coś w klimaciku retro. Te ciężkie czarne koronki i satyna na białej bieliźnie są dla mnie zbyt agresywne. Nie wiem, czy wyrażam się jasno. I to tylko moje odczucia.
    d5000
    KOBIETA

  10. #10

    Domyślnie

    Tak naprawdę szkoda, że zabrakło tu zdjęcia, które byłoby w pełni udane. Na każdym coś nie pasuje. Niby detale, ale psują efekt. Chyba najczyściej prezentuje się jedynka. Nie do końca leży mi jedynie brudna i chropowata obróbka. Może kadr też (dłonie na granicy)? Fajne podejście do całości, ale to jeszcze nie to.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •