Close

Strona 130 z 179 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 291 do 1 300 z 1784
  1. #1291

    Domyślnie

    aż tak mi się na razie w tamzooce nie przytrafiło
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #1292

    Domyślnie

    Do końca marca są raty 0% na allegro, więc jest to dla mnie kuszące. Łatwo można "wdepnąć' w posiadanie tego szkła, ale jest to ale...
    Nie chciałbym przekonać się w Bułgarii, że muszę co chwilę odpinać i zapinać puszkę.
    W odwodzie mam jeszcze D90 do zabrania, ale wolałbym pozostać przy moim pancerniku D300.
    D500, D300 + różne klamoty

  3. #1293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micwn Zobacz posta
    Do końca marca są raty 0% na allegro, więc jest to dla mnie kuszące. Łatwo można "wdepnąć' w posiadanie tego szkła, ale jest to ale...
    Nie chciałbym przekonać się w Bułgarii, że muszę co chwilę odpinać i zapinać puszkę.
    W odwodzie mam jeszcze D90 do zabrania, ale wolałbym pozostać przy moim pancerniku D300.
    Co do rat 0% Pay'u to warto, wziąłem tak monitor i faktycznie raty 0%.

    Co do szkła, to nie sugeruj się moim przypadkiem bo może w skali wszystkich użytkowników tylko niewielu ma taki problem i jak w każdym systemie trafiłem na jakiś słabszy egzemplarz.

    Orientujecie się czy serwis Tamrona podchodzi do reklamacji jakoś rzetelniej niż Nikona ? Może bym spróbował zareklamować jeżeli problem będzie się nasilał.

  4. #1294

    Domyślnie

    Ja 2 tygodnie temu słałem do nich T70-200/2.8 VC bo się silnik ślizgał.
    Wypełniasz formularz ze strony fototechniki i ślesz, po tygodniu dostałem szkło z wymienionym silnikiem, elektroniką i pe pełnej kosmetyce
    Pod telefonem pełna informacja i miła obsługa.
    Polecam
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #1295

    Domyślnie

    Panowie, a jak wygląda gwarancja na tamrona kupionego w valuebasket? Tylko wysyłka do valuebasket? Jak wygląda, celność tego obiektywu, czy ktoś musiał kalibrować pod puszkę?

  6. #1296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    Ja 2 tygodnie temu słałem do nich T70-200/2.8 VC bo się silnik ślizgał.
    Wypełniasz formularz ze strony fototechniki i ślesz, po tygodniu dostałem szkło z wymienionym silnikiem, elektroniką i pe pełnej kosmetyce
    Pod telefonem pełna informacja i miła obsługa.
    Polecam
    Właśnie jestem po miłej rozmowie z Panem serwisantem z Fototechniki. Prawdopodobnie dzisiaj spakuję szkło i jutro wyślę kurierem Pan twierdzi, że na 90% problem AF może rozwiązać aktualizacja softu obiektywu. Koszty kuriera do serwisu ponoszę ja a w drugą stronę serwis. Jeżeli skończy się tylko na aktualizacji to w ciągu 3 dni szkło do mnie wróci.

    Cytat Zamieszczone przez maniekk Zobacz posta
    Panowie, a jak wygląda gwarancja na tamrona kupionego w valuebasket? Tylko wysyłka do valuebasket? Jak wygląda, celność tego obiektywu, czy ktoś musiał kalibrować pod puszkę?
    Nie polecam bo ta gwarancja przez nich udzielana to nie jest gwarancja producenta tylko ich jakaś lokalna, sprzęt ciągną prosto od kitajców.

    Ja kalibrowałem pod D300s mikrokalibracją w korpusie i niewiele bo jakieś +4 i jest idealnie w punkt.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 16-03-2015 o 12:59 Powód: łączenie postów

  7. #1297

    Domyślnie

    Szkiełko właśnie wyjechało do serwisu - zdam relację jak wróci.

  8. #1298

    Domyślnie

    A moje właśnie przyjechało kurierem.
    Nie mam jak przetestować w terenie, bo mam cholerną grypę.
    Wziąłem za gotówkę - wypełnianie wniosku o raty PayU przerosło moją cierpliwość.
    W dodatku tam nie można wpłacić części kwoty tylko całość rozbijają na raty.

    Zobaczymy, czy będzie to udany egzemplarz.
    POZDRAWIAM!
    D500, D300 + różne klamoty

  9. #1299

    Domyślnie

    Panowie i jak wrażenia po wielu sesjach z założonymi filtrami UV jako osłona ? Myślę o sensie zakupu tak profilaktycznie Marumi UV-MC tylko jako ochrona przedniej soczewki ale mam wątpliwość czy nie pogorszy jakości optycznej a nie mam kasy na Helioplana za ponad 500 zł. Kiedyś miałem tani filtr Marumi na Nikkorze 70-300 VR i to co wyprawiał z obrazkiem to była masakra - kompletna utrata ostrości.
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 18-03-2015 o 10:50

  10. #1300

    Domyślnie

    z tego co chłopaki pisali w tym wątku i czytałem u innych źródeł, ten marumi za ok. 200zł daje radę- nie narzekają na niego.
    PS: Przydałby się ND1000 95mm na zaćmienie słoneczne
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Strona 130 z 179 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •