Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21

    Domyślnie

    Będzie duuuuuża. Do późnego wieczora ma być ocena "techniczno-jakościowa" dużych plików czy się nadają.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

    Proszę przeczytaj Regulamin.
    Polityka Prywatności forum
    Informacje dot. reklamy na forum

  2. #22

    Domyślnie

    NO. Jest wypas! zamawiam 2 egzemplarze w ciemno
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  3. #23

    Domyślnie

    Oj, będzie ciężki wybór Zdjęcia super.

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Jedno ze zdjęć jest tam chyba z D600, bo matryca usyfiona, że hej Nie żebym się czepiał, ale selekcja powinna chyba takie rzeczy wychwycić.
    Peace

    ps. Jak znajdę gdzieś kabelek do zewnętrznego dysku, to też coś podeślę.
    to chyba moje , dopiero teraz zauwazyłem na jednym dwa wieksze syfki (stary juz jestem nie te oczy ) . Poprawione foty juz wysłałem do GTK z porsba o podmianę. Mam nadzieję że, chyba te kropki nie przekreslaja wartosci całego zdjęcia. Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    ja już wysłałem swoje. Ale szanse moje są nikłe w porównaniu do tego co już jest zamieszczone. Niesamowite zdjęcia. Kalendarz zapowiada się naprawdę ładny.

  7. #27

    Domyślnie

    No właśnie, nie tylko sam krajobraz....

    Z telefonu...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    to chyba moje , dopiero teraz zauwazyłem na jednym dwa wieksze syfki (stary juz jestem nie te oczy ) . Poprawione foty juz wysłałem do GTK z porsba o podmianę. Mam nadzieję że, chyba te kropki nie przekreslaja wartosci całego zdjęcia. Pozdrawiam
    Janku, nie wiem czy to Twoje, czy nie. Po prostu rzuciło mi się to w oczy, dlatego napisałem. Samo zdjęcie jest świetne, jak zresztą wszystkie tutaj.

    Przed chwilą też posłałem swoją propozycję, mam nadzieję, że nie za późno. Ale skoro termin do 6 listopada, to mam nadzieję, że włącznie z 6-tym

    Również pozdrawiam



  9. #29
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Tak, pozostały ostatnie godziny.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30

    Domyślnie

    Swoją drogą - coś słaba frekwencja. 30 zdjęć. W sumie każdy pewnie wysłał więcej niż jedno. Jeśli każdy wysłał 2, to mamy 15 autorów - a niektórzy pewnie 3. Z racji tego, że jeden autor może mieć jedno zdjęcie w kalendarzu to na ten moment prawie każdy się łapie

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •