Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Małgorzata

  1. #1

    Domyślnie Małgorzata

    Kolejny kadr z Małgosią, tym razem w kolorze

    I am a Nikon girl

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dobra kompozycja, oko robi fajną spiralkę - zaczynamy w lewym dolnym rogu, jedziemy po linii którą tworzą ręce i krawędź twarzy, potem po włosach, kończymy na oku modelki, oczy patrzą w lewy dolny róg gdzie zaczynaliśmy i wszystko się super zamyka.

    Wielki plus ode mnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Swietne , bardzo mi sie podoba , zawsze sie zstanawiam jak zrobic taki OBRAZ .

  5. #5

    Domyślnie

    Fajna tonacja, podoba mi się
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #6

    Domyślnie

    Kolory przyjemne, ale ułożenie rąk zupełnie mi nie pasuje. Dla mnie wygląda to tak jakby dłonie i twarz pochodziły z dwóch różnych fotografii.
    pozdrawiam
    Tomek

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2012
    Miasto
    okolice Namysłowa, opolskie
    Posty
    51

    Domyślnie

    Zdjęcie bardzo się podoba, jak mało które :] Wydaje mi się prawie idealne, poza jedną sprawą - kolory zupełnie mi nie odpowiadają. Uroda modelki gryzie się z kolorami elementów ubioru, których to kolory dodatkowo nie grają (wg mnie) ze sobą. Na "deser" te paznokcie ) A jakby tak BW? Szczerze mówiąc tak mi się spodobało to zdjęcie, że na szybko wrzuciłem do gimpa, pobawiłem się w konwersję i teraz spokojnie sobie patrzę. I patrzę ;] Piękne...

  8. #8

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2012
    Miasto
    okolice Namysłowa, opolskie
    Posty
    51

    Domyślnie

    Moja wersja troszkę inna :] Zapomniałem pochwalić ułożenie rąk - świetne wg mnie. Odpalałem też siatkę złotego podziału, bardzo ładnie leży na tym zdjęciu, tylko jakby było kawałeczek więcej góry - byłoby idealnie ;] Co myślisz o tym, żeby lekko rozjaśnić światła na twarzy? Jak konwertowałaś?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez the_old_ways Zobacz posta
    Jak konwertowałaś?
    Skala szarości. Nie chciałam za jasno, bo wtedy detal ucieka i płasko się robi. Może spróbuję jeszcze odrobinkę rozjaśnić.
    Bardzo dziękuję za wizyty i miłe słowa!
    I am a Nikon girl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •