Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    1. fajne, 2. daje radę natomiast 3 i 4 - dziwne miny i stylizacja na...eee, no nie wiadomo co. Zimno jej było?
    Zależało mi na takim komentarzu Generalnie sesja nie była organizowana przeze mnie, średnio widziała mi się stylizacja, średnio widział mi się make-up, w dodatku modelka chora , pierwszy raz na sesji "15letnia dziewczyna" wszystko trochę na siłę w dodatku fakt zimno jej było. Co do fot sam mam wątpliwości, chociaż modelce bardzo się podobają Dzięki za opinie...

  2. #22

    Domyślnie

    obróbka i temat dobre, ale kadrowanie jakieś takie po pijanemu :P dwójka nie dość że bez równowagi pomiędzy lewą i prawą to jeszcze głowa ucięta

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plan3s Zobacz posta
    obróbka i temat dobre, ale kadrowanie jakieś takie po pijanemu :P dwójka nie dość że bez równowagi pomiędzy lewą i prawą to jeszcze głowa ucięta

    Gdzie masz w dwójce głowę uciętą ? ale pewnie chodziło o 4 ... :






    5
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 29-10-2013 o 18:46

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Zależało mi na takim komentarzu Generalnie sesja nie była organizowana przeze mnie, średnio widziała mi się stylizacja, średnio widział mi się make-up, w dodatku modelka chora , pierwszy raz na sesji "15letnia dziewczyna" wszystko trochę na siłę w dodatku fakt zimno jej było. Co do fot sam mam wątpliwości, chociaż modelce bardzo się podobają Dzięki za opinie...
    To po co się zabierać za zdjęcia skoro wszystko Ci nie pasuje ? Naprawdę poważnie się zastanawiam bo mnie to zadziwia - stylizacja, makijaż fotografowi się nie podoba. Robi z tego kiepawe foty, daje na forum i sie tłumaczy potem jak fotki zjadą. To z nadmiaru wolnego czasu ?

  5. #25

    Domyślnie

    Tu już trochę z Canona(50D) kilka staroci w sumie ...

    6





    7





    8






    9





    10




    11
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 30-10-2013 o 10:24

  6. #26

    Domyślnie

    Witam

    Mała uwaga z mojej strony... Dyskutantów bardzo proszę o powrót na tory. Starajmy się oceniać tylko zdjęcia i koncepcję, zamysł autora. Rzeczowe i kulturalne spory w tej kwestii są bardzo mile widziane. Ale nie nawijanie i odbijanie piłeczki. Bo temat trudno czytać.
    A nawet jeśli już krążymy wokół spraw merytorycznych, to, bardzo proszę, nie owijajmy ich w niechlujne słowa i umniejszające zwroty. Czyli bez sikań, pampersów, przysypiań i ubrań po dziadku. Można to wszystko naprawdę celniej w słowa ubrać.

    Dziękuję.
    Pozdrawiam, Kuba

  7. #27

    Domyślnie

    na 6 jak dla mnie troszkę za jasny odcień skóry wyszedł... ale sam kadr bardzo fajny, dynamiczny
    7 fajna
    8,9,10 bardzo mi się podobają
    11 nie podoba mi się kadrowanie (jakoś tak poobcinane, że nie przemawia do mnie)
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #28

    Domyślnie

    mi tam sie podobaja
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  9. #29
    La
    Gość

    Domyślnie

    6 - minus za cienie na nogach + za reszte
    7 - dla mnie zwykla
    8 - podoba sie chyba najbardziej
    9- wykonanie ok, ale zestawienie wykrzywionej optycznie twarzy z nieobecnym spojrzeniem - to mnie razi mocno
    10- i 11 - dla mnie bez emocji. Fotki jakie ogladasz i zapominasz.

  10. #30
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    6. rozumiem, że to jakiś żart?
    9. jest kapitalne, w sam raz przed zbliżającym się Halloween, a raczej Dziadami
    generalnie natomiast jak zwykle, czyli można skasować

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •