Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Może i herezje ?, Tylko my nie rozmawiamy tu o o obiektywie z f2.8 , a tym bardziej jasniejszym i nie za 1800 zł

  2. #12

    Domyślnie

    Natomiast rozmawiamy o Tamronie 70-300, którego jak twierdzisz trzeba domykać. Ale sądząc po tych wypowiedziach mam wątpliwości czy masz pojęcie o czym piszesz dlatego lepiej nie wprowadzać zainteresowanego w błąd
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

  3. #13

    Domyślnie

    Czy nie można tego tematu poprawić ?.... :/ Pedantem nie jestem, ale to aż wali po oczach :/
    Sony Ericsson K800I z kartą flash 1GB.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daimon Zobacz posta
    Natomiast rozmawiamy o Tamronie 70-300, którego jak twierdzisz trzeba domykać. Ale sądząc po tych wypowiedziach mam wątpliwości czy masz pojęcie o czym piszesz dlatego lepiej nie wprowadzać zainteresowanego w błąd
    Tez tak myślę....załozyciel tematu moze zakupi te szkło i sam sie przekona o jego mozliwosciach i ograniczeniach. Ja swoj egzemplarz przymykam przy zdjeciach w lesie, podnoszac znacznie iso, na co d5100 pozwala i wydaje mi sie ze wiem o czym mówię , zdaję sobie jednak sprawę, ze guru fotografii to ja nie jestem . Jeżeli ktos uwaza, ze najnizsza mozliwa przesłona to gwarancja dobrego zdjecia, to nie widze żadnego problemu. Grunt, zeby robiący zdjęcie byl zadowolony ze swojego zdjecia.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daimon Zobacz posta
    Natomiast rozmawiamy o Tamronie 70-300, którego jak twierdzisz trzeba domykać. Ale sądząc po tych wypowiedziach mam wątpliwości czy masz pojęcie o czym piszesz dlatego lepiej nie wprowadzać zainteresowanego w błąd
    Tez tak myślę....załozyciel tematu moze zakupi te szkło i sam sie przekona o jego mozliwosciach i ograniczeniach. Ja swoj egzemplarz przymykam przy zdjeciach w lesie, podnoszac znacznie iso, na co d5100 pozwala i wydaje mi sie ze wiem o czym mówię , zdaję sobie jednak sprawę, ze guru fotografii to ja nie jestem . Jeżeli ktos uwaza, ze najnizsza mozliwa przesłona to gwarancja dobrego zdjecia, to nie widze żadnego problemu. Grunt, zeby robiący zdjęcie byl zadowolony ze swojego zdjecia.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flik Zobacz posta
    Jeżeli ktos uwaza, ze najnizsza mozliwa przesłona to gwarancja dobrego zdjecia, to nie widze żadnego problemu.
    Nic takiego nie pisałem. Najniższa możliwa przesłona to gwarancja największej szybkości migawki przy tej samej ekspozycji i ISO. Przy zamrażaniu dynamicznego ruchu czasu migawki rzędu 1/1000s - 1/2000s to normalka
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •