Close

Strona 429 z 1914 PierwszyPierwszy ... 3293794194274284294304314394795299291429 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 281 do 4 290 z 19131
  1. #4281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Wyglądasz jak Walter White.
    Musiałem sprawdzić, kto zacz... a jak już sprawdziłem, to potraktuję to jako komplement

  2. #4282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    Po takich miłych słowach zdecydowanie łatwiej będzie ją namówić
    Dziękuję w imieniu lubej.
    No właśnie, bo, o ile pamiętam, żaliłeś się, że modelka Ci się marnuje nie z Twojej a z własnej winy...
    Ale może powinieneś zweryfikować swój dar perswazji?

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    A propos ostrości: modelka kazałą przekazać, że nie zgodziła się na większe wygładzanie, bo ma 30 lat i nie zamierza tego ukrywać
    O!
    +100!
    Kobiety są piękne bez postprocesu.

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Wyglądasz jak Walter White.
    Dobrze, że nie generał "Walter"...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #4283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    No właśnie, bo, o ile pamiętam, żaliłeś się, że modelka Ci się marnuje nie z Twojej a z własnej winy...
    Ale może powinieneś zweryfikować swój dar perswazji?
    Staram się, jak mogę... Łatwo nie jest, bo modelka niestety również inteligentna

  4. #4284

    Domyślnie

    Michał, tego pisać nie musiałeś. Poczułem się głupio.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #4285

    Domyślnie

    A przepraszam, nie było to moim zamiarem. I najprawdopodobniej źle się (żartem) wyraziłem, ale też trudno to opisać bez znajomości układu pomiędzy nami, a to z kolei nie jest temat do poruszania w tym wątku.

  6. #4286

    Domyślnie

    Oczywiście. Pax.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #4287

    Domyślnie

    A da rade znalezc listę, albo oznaczenia -dla laika w minolcie- tych szkieł co z laea3 latać NIE beda ? Jak to rozszyfrować?

    Bo z czwórka rozumiem wszystko poleci...co ma oznaczenie af w nazwie i jest oznaczone jako do bagnetu A ?
    Czy tak ?

    Ps.
    Na poczatek i tak do 17-35 chyba jakis manualny za grosze adapter kupie. Zobaczę jakie to szkło jest w zasadzie...

  8. #4288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    A da rade znalezc listę, albo oznaczenia -dla laika w minolcie- tych szkieł co z laea3 latać NIE beda ? Jak to rozszyfrować?
    No przecież napisałem tutaj - wszystko, co ma oznaczenie SSM/SAM (Minolta lub Sony), HSM (Sigma) i USD (Tamron) powinno działać z LA-EA3. Z tym, że oczywiście z Sigmami (i być może Tamronami) bywa różnie, np. 50/1.4 A nie chce współpracować, a starsza wersja nie ma problemów.
    Jeżeli obiektyw nie ma własnego silnika, nie będzie AF (ale reszta elektroniki będzie przeniesiona, więc można np. sterować przysłoną). Nie ma specjalnych oznaczeń dla szkieł bez silnika, po prostu nie mają jednego z tych akronimów.
    Jeszcze jedno - obiektywy z oznaczeniem DT (również te z własnym silnikiem) są przeznaczone dla matryc APS-C.

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Bo z czwórka rozumiem wszystko poleci...co ma oznaczenie af w nazwie i jest oznaczone jako do bagnetu A ?
    Tak, to również napisałem we wspomnianym poscie
    Jeszcze jedno - obiektywy A podłączone przez LA-EA4 "wyłączają" diodę doświetlającą AF.

  9. #4289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    oraz, jako bonus, kotoportret ze mną w tle (też Batis):
    O Matko z Córką! Mam sobowtóra...
    N -> L -> S

  10. #4290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    O Matko z Córką! Mam sobowtóra...
    Jesteś kotem?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 429 z 1914 PierwszyPierwszy ... 3293794194274284294304314394795299291429 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •