Close

Strona 1442 z 1442 PierwszyPierwszy ... 442942134213921432144014411442
Pokaż wyniki od 14 411 do 14 417 z 14417

Wątek: Sony A7 i A9

Domyślnie

Prędzej z szuflady - przecież Sony już przestało robić zdjęcia.

Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Domyślnie

Mam jeszcze w szufladzie ze 4 fotki. Potem zawieszam działalność w tym wątku do 2019 kiedy to w końcu może wyjdzie Sony FE 35/1.8 G <<klik>> No chyba, że to G w nazwie oznacza 1,5 tysia zielonych to wtedy podziękuję

Domyślnie

Jak to? Nie kupujesz Z jutro? Tyle stron postów, tyle świadomości, tyle Internetu - nie?
    Snoblesse oblige:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Jak to? Nie kupujesz Z jutro?
    Chętnie, ale w systemie Zet ponoć używa się szkiełek eF a mnie z eFów ostała się jeno Sigma 17-50, która nie dość, że niekoszerna to jeszcze taka prawie pocket instamaticowa

Domyślnie

Brawężysz, Marcinie. Jako cz4rnuch zapodaj przekręt nigeryjski, a będzie Cię stać na szkła koszerne...
    - I nie tylko - z obawą dodał Wojtek.
    Snoblesse oblige:

Domyślnie

Czy ktoś może mnie poratować? Sony A7II, robię zdjęcia - wszystko działa. Zakładam lampę błyskową, robi zdjęcie dopiero po ok. 2 sek. trzymania przycisku migawki, za każdym razem. Wyłączam lampę, zdjęcia robi natychmiast. Lampa naładowana, przycisk test odpala ją raz za razem. Nie jest to wina stopki lampy, próba odpalenia jej sterownikiem radiowym daje mi to samo opóźnienie. Wczoraj wszystko działało, dzisiaj coś musiałem nacisnąć. Ma ktoś pomysł?
    D750, A7II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzychoo_ Zobacz posta
    Czy ktoś może mnie poratować? Sony A7II, robię zdjęcia - wszystko działa. Zakładam lampę błyskową, robi zdjęcie dopiero po ok. 2 sek. trzymania przycisku migawki, za każdym razem. Wyłączam lampę, zdjęcia robi natychmiast. Lampa naładowana, przycisk test odpala ją raz za razem. Nie jest to wina stopki lampy, próba odpalenia jej sterownikiem radiowym daje mi to samo opóźnienie. Wczoraj wszystko działało, dzisiaj coś musiałem nacisnąć. Ma ktoś pomysł?
    Z jakim obiektywem?
    http://www.kubacichocki.pl - moje portfolio
    SKLEP FOTO-NEGATYW - czyli zakupy u Cichego

Strona 1442 z 1442 PierwszyPierwszy ... 442942134213921432144014411442

Uprawnienia umieszczania postów