Close

Strona 361 z 1914 PierwszyPierwszy ... 2613113513593603613623633714114618611361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 601 do 3 610 z 19131
  1. #3601
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Septyma – interwał prosty zawarty między siedmioma kolejnymi stopniami skali muzycznej. W szeregu zasadniczym naturalnie występują septyma wielka i septyma mała. Zastosowanie znaków chromatycznych pozwala zmienić jej rozmiar.


    Nie wiem jaka kupił.

  2. #3602

    Domyślnie

    Postęp technologiczny to coś wspaniałego - za swoją A7 dałem 3k, do tego obiektyw za 1k, adapter za stówkę i mam iście kokainowy trip fotograficzny

    Tymczasem Lucyna celebruje rozpoczęcie sezonu grzewczego

  3. #3603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Septyma – interwał prosty zawarty między siedmioma kolejnymi stopniami skali muzycznej. W szeregu zasadniczym naturalnie występują septyma wielka i septyma mała. Zastosowanie znaków chromatycznych pozwala zmienić jej rozmiar.

    Nie wiem jaka kupił.
    Może Septymiusza Sewera spytaj.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #3604
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    Ciszę się ze tacy fajni ludzie piszą w Tym wątku - to jedyny który czytam.

    Na resztę nie starcza siły

  5. #3605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    adapter za stówkę i
    ale żeś przepłacił.
    czujność czekisty Cię opuściła.
    ps
    lucyna fajna dziewczyna

  6. #3606

    Domyślnie

    Septyma, od łac. septem, czyli siedem - nie mniej, nie więcej. Siedem jest być liczbą, którą miałem na myśli i
    liczbą tą miało być siedem. O ośmiem nie chodziło mi wcale, ani do sześciu. Myślałem tylko o siódemce. Pięć jest wykluczone.


    Autoportret XXI-wiecznego schizoida:




  7. #3607

    Domyślnie

    nie dałeś równa się, po img.
    może i fajne, ale mikroszkopa nie mam pod ręką.

  8. #3608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ale żeś przepłacił.
    czujność czekisty Cię opuściła.
    ps
    lucyna fajna dziewczyna
    Kupiłem dawno temu do NEXa, szczerze to nie pamiętam ile dałem Lucy miała traumatyczne kocięctwo (znaleziono ją w pudełku na śmietniku) stąd kwestie posiłków i wysypiania się w ciepłych miejscach mają dla niej znaczenie fundamentalne

  9. #3609

    Domyślnie

    no to mój bydlaczek ( waży teraz ponad 7kg) znaleziony nad morzem, ma podobie.
    znaleziony na plaży, wtedy był mały, porzucony samopas i głodny jak wilk.
    nawet podobny do Twojej Lucyny.


    - - - - kolejny post - - - - - -

    swoją drogą szklanka już pusta, czas ruszyć tyłek do lodówki po ostatniego ciechana.
    zdrówko kociarzy

  10. #3610

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Przerasta mnie postęp technologiczny - co 3 miesiące nowy aparat.
    Fragment wywiadu z Foto-Kuriera 9/2005, sprzed dokładnie 10 lat, z fotografem-freelancerem, fotografującym festiwal filmowy w Cannes:

    "F-K: Nie żałuje Pan pieniędzy na sprzęt...
    D.M.: Mam w nim jakieś 200-300 tys. zł. Ale to nie wszystko. Aby istnieć w tej branży, trzeba mieć co najmniej 100 tys. zł na koncie luzem. Jesteśmy bowiem pierwszym pokoleniem fotografów w historii, które zmuszone jest do wymiany sprzętu co 2, 3 lata. To straszny dyskomfort. Ale niestety, jeśli nie zmienia się sprzętu -€“ zostaje się w tyle. Dysponuje się wolniejszym AF, mniejszą ilością pikseli itd. Mnie na to nie stać. Żeby zarabiać, muszę pracować na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie. Tak to wygląda i już. Inaczej zeżre mnie konkurencja."

    A propos tego ostatniego, w innym miejscu mówił, że ponieważ kilkudziesięciu czy kilkuset fotografów robi w tym samym miejscu niemal takie same zdjęcia tych samych osób i wydarzeń, z chwilą sprzedaży zdjęcia do prasy, kupujący mają tak ogromny wybór, że patrzą na jakość techniczną - a więc, żeby zdjęcie się sprzedało, musi być najlepsze, najostrzejsze, itd. Stąd nie można oszczędzać na sprzęcie.

    Jedno, co się zmieniło przez te 10 lat, to być może kwoty, ale też interwał wymiany sprzętu. Myślę, że nie są to 2-3 lata, tylko rok, może 2.
    Ostatnio edytowane przez puch24 ; 03-10-2015 o 01:19
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 361 z 1914 PierwszyPierwszy ... 2613113513593603613623633714114618611361 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •