Close

Strona 153 z 1914 PierwszyPierwszy ... 531031431511521531541551632032536531153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 521 do 1 530 z 19131
  1. #1521

    Domyślnie

    Drogi Stachu.

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Wojtku, nie obraź się, ale odnoszę wrażenie, że chyba mówisz o sobie.
    Nie obrażam się, choć nieźle mnie zaskoczyłeś.
    Ale jeśli faktycznie to ja chcę być kolejnym Gudzowatym/Salgado, latam w tym celu do Azji, daję zdjęcia na wszystkie możliwe konkursy i wszędzie się tym chwalę, piszę i dzwonię do kolegów tłumacząc, że robią złe zdjęcia bo to ja, z wyżej wymienionych powodów, znam się lepiej na fotografii i na koniec publicznie nazywam tych kolegów słowem na 'ch', to, ku mojemu zdumieniu, chyba masz rację...

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Może dlatego, że ja kompletnie nie rozumiem Twoich fotografii
    Ta emotka smutku na końcu sugeruje, że masz z tym spory problem... Ubolewam i współczuję. Chcesz może o tym porozmawiać?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #1522

    Domyślnie

    Masz rację, mam problem, bo mnie nie podobają się również moje fotografie Dlatego często rozmawiam z...samym sobą
    Ale sorki Wojtku, może niepotrzebnie się wypowiadam. Obiecuje poprawę
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 15-02-2015 o 09:19
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #1523

    Domyślnie

    To może witaj w klubie? Wiesz, w naszym wieku...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #1524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    To może witaj w klubie? Wiesz, w naszym wieku...
    ...
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #1525

    Domyślnie

    Mi tez nie podobają sie moje fotki. Moze ze trzy bym wybrał przez pare lat zrobione, z których jestem po prostu nie - nie zadowolony.
    Jednak w kontekście wymiany zdań ... odnoszę wrażenie ze zdjęcia jak ostatnie w wątku, sa robione na zasadzie, cykne i zapodam. Im wiecej osob by tego nie zapisało publicznie, tym lepiej.
    Mi sie fotki szanownego kolegi nie tylko ze nie podobają, ale widze mz ze zrobił je w miare zamożny mentalny dzieciak, któremu zachciało sie kupić nowy aparat czy obiektyw.
    To ze sa to fotki "nieadbane" to pomijam. I nie o cs tu mysle.
    Wiele zdjec, nawet tutaj jak juz napisano tez jest conajmniej dziwna. Pokazywane sa wszedzie i na kazdym forum.
    Mz nie podnosi to ich niskiego poziomu ani troszke...

    Sorki ze jak to zwykle sie dzieje ot ciągnę. Ale nie ja pierwszy i nie ostatni
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  6. #1526

    Domyślnie

    Woytek, wiesz że ja w te Wasze konflikty się nie chcę miksować, ale teraz pojechałeś i tylko nie bardzo wiem po co.

  7. #1527

    Domyślnie

    Franek, daleko mi/nam do kreowania konfliktów, wypowiadam swoją opinię. Ani mniej, ani więcej. Co więcej, bardzo szanuję wszystkich forumowiczów, a w szczególności takich jak Wojtek (wpkx), za jego konsekwencję. A to, ze mam inne zdanie na temat naszej wrażliwości, świadczy jedynie o naszej różnorodności. Świat byłby nudny, gdybyśmy byli wszyscy tacy sami.
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 15-02-2015 o 10:38
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #1528

    Domyślnie

    Ale ja do wpkxa pisałem...

  9. #1529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...
    Podobnie z czytaniem i rozumieniem. Zatem temu panu dziękujemy po raz kolejny, następny proszę!

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Woytek, wiesz że ja w te Wasze konflikty się nie chcę miksować, ale teraz pojechałeś i tylko nie bardzo wiem po co.
    Pojechałem? To znaczy, że wszystkim innym wolno, a mnie nie?
    Weź tego trolla powyżej - nic mu nie zrobiłem, nie znam typa, ale on po raz kolejny wylewa swoje mądrości na mój temat i próbuje mnie obrazić, a przy okazji innych. Co takie coś w ogóle tu robi? Pytanie retoryczne. Ale skoro ono jest, to mnie też wolno.
    I ja odniosłem się do konkretnej osoby i jej zachowania.
    Konflikty? Nie ma już żadnych konfliktów, jest tylko smród rozlanego i przypalonego mleka.
    Stach mnie sprowokował odpowiedzią na mój post do Wojtka, którego niektóre zdjęcia mi się podobają w przeciwieństwie do zdjęć kogoś, kogo uważa za swojego guru. Ale Wojtek jest skromny.

    Przyznaję, że niepotrzebnie to napisałem, to niehonorowe i jest "negatywnym przykładem" zachowania na forum.
    Niestety, z savoir-vivrem jestem czasem na bakier, ale tak samo mają ci, którzy mi to właśnie zarzucają. Ty też potrafisz pojechać.

    PS Chyba pora na wyczyszczenie wątku.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #1530

    Domyślnie

    Panowie, piekna pogoda za oknem. Trochę uśmiechu, aparat w dłonie i na spacer. Pozdrawiam
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 153 z 1914 PierwszyPierwszy ... 531031431511521531541551632032536531153 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •