Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Aktualna sytuacja


  2. #2

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w podobne sytuacji.pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Ładny prawdziwek, ale zdjęcie to już dużo mniej. Brak ostrości, światła to główne zarzuty.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Ładny prawdziwek, ale zdjęcie to już dużo mniej. Brak ostrości, światła to główne zarzuty.
    Za Andrzejem, dodam - nie wiadomo czy chciałeś pokazać piękną jesień, czy grzybka
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5

    Domyślnie

    Na zdjęciu chciałem pokazać to co na nim widać, czyli to co aktualnie zobaczymy będąc w lesie.
    Kolego Andrzeju, faktycznie zdjęcie na forum jest trochę nie ostre. Nie wiem gdzie jest problem. Aparat ostrzy mi na żyletkę. Tak samo ostro wiać na moim monitorze. Po wgraniu na forum, jakość i ostrość gdzieś ucieka. Może to przez hosting zdjęć? Sam nie wiem.
    Mogę to jeszcze wyostrzyć, ale to już się mija z celem, gryzie w oczy.
    Nie ma światła? Jest, tylko rozproszone. Jakby go nie było, to by była czarna plama. Na żywo listki świecą się jak po wybuchu nuklearnym, robią wrażenie. Zdjęcie robione popołudniu i przy 100% zachmurzeniu. Wiem ze pora nie taka, ale nie każdy ma czas i samozaparcie.
    Wiem, że światło dla Was to najlepiej jak by była mgła i pojedyncze promienie światła gdzieś tam się przedzierają, albo chmury zagrają itp. itd.. Ale tu tak nie było.
    A ze kadr nijaki? Hmmm. Faktycznie nie jest to piękne wybrzeże Islandii czy Irlandii, czy nawet Babia Góra - w która stronę bym się nie obrócił to i tak będzie pięknie.
    Łatwo zrobić piękną fotkę w pięknym miejscu.

  6. #6

    Domyślnie

    Faktycznie nie jest to piękne wybrzeże Islandii czy Irlandii, czy nawet Babia Góra - w która stronę bym się nie obrócił to i tak będzie pięknie.
    Łatwo zrobić piękną fotkę w pięknym miejscu.
    Nie zgodzę się*z Tobą
    Miałeś wspaniały model, tylko brakło pomysłu na pokazanie!
    Jak popatrzeć na zdjęcie ludzi którzy pokazują grzybka czy inne zjawiska w lasach, to Islandia czy Irlandia nie pomorze!

    My nie chcemy zniechęcać, tylko przedstawić*pomysł lub wskazówki abyś następnym razem nie poległ!

    Co do ostrości, to z tego co pamiętam (bo teraz obrazka nie widać) nie bylo trafione w punkt!
    Jeśli byś pokazał tego grzybka w odpowiednim kadrze i tym samym świetle, uwierz że bylo by lepiej!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7

    Domyślnie

    Teraz zdjęcie się w ogóle nie ładuje. Co do ostrości zdjęcia, dobrze jest na swoim komputerze przeskalować je do odpowiedniej wielkości (ograniczonej zresztą regulaminem), i wtedy umieścić - w przeciwnym razie jest ono dość nieudolnie zmniejszane przez algorytm (i tu nie mam pewności) serwisu hostingowego albo przeglądarki.

    Zdjęcia nie widać, ale z tego co pamiętam, fajny jest pomysł na umieszczenie aparatu przy ziemi.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spascmar Zobacz posta
    Na zdjęciu chciałem pokazać to co na nim widać [...]
    A widać tak, że zachwytów Twoja fota nie budzi.
    Światło rozproszone (100% zachmurzenia) czyli w tym przypadku żadne, fota jest (a raczej była bo się nie ładuje) przez to dwuwymiarowa - nie ma głębi, a ją właśnie światło daje.
    Na koniec o cudownych miejscach. Owszem są lepsze i gorsze, ale przede wszystkim są dobrze lub źle pokazane.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Dla przypomnienia i dalszej krytyki z Waszej strony za co Bardzo dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Spascmar ; 14-10-2013 o 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •