Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Drukarka do zdjec - max 1000 zł.

    Witam,
    szukam drukarki, ktora bedzie sluzyla glownie do drukowania zdjec, glownie na "sliskim" papierze. Wazne aby mozna bylo drukowac w formacie A3. Moj budzet to max 1000 zl dlatego nie oczekuje, ze wydruk bedzie profesjonalny. Procz drukowania, chce aby mozna bylo skanowac i kopiowac. Wszystko to do uzytku domowego lecz jestem entuzjasta fotografii dlatego chcialbym od czasu do czasu podrukowac sobie swoje zdjecia i dobrze by bylo gdyby jakosc druku byla dosyc dobra.
    Bylbym wdzieczny za propozycje.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    kup epsona stylusa photo 1400. nowego w sklepie za 1000zl nie dostaniesz, ale jak poszukasz na allegro albo ebayu to jestem przekonany, ze nowke zlapiesz w tej cenie. podrukujesz sobie A3 w profesjonalnej jakosci.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz. Myslalem nad tym Epsonem ale nie ma on skanera ani kopiarki. A co sadzisz o :
    - Brother MFC-J4510DW kolo 700 zl
    - Brother MFC-J6510DW kolo 900 zl
    Do uzytku domowego by nie wystarczyly ? Ceny obu sa w moim zasiegu ale nie wiem jak z jakoscia druku zdjec, nie wymagam nie wiadomo czego bo za te pieniadze domyslam sie, ze drukarki z konkretnym drukiem zdjec nie znajde.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •