Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Capture One pro nie mogę otworzyć folderu ze zdjęciami

    Dziś otworzyłem folder w którym znajdują się zdjęcia. Wyskoczył mi komunikat w C1 że nie można otworzyć zdjęć. Zamknąłem komunikat i sam program. Teraz na dysku mogę otwierać wszystkie foldery oprócz tego jednego który miałem zamiar otworzyć w C1. Najgorsze jest to ze nie mogę dostać się do środka gdyż wiesza mi komputer. Proszę o pomoc.

  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Komputer Ci się wiesza?

    ... czy C1?
    Medice, cura te ipsum.

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Najdziwniejsze jest ze mam kilka folderów i one mogę otwierać bez problemu. Natomiast ten jeden, który próbowałem otworzyć przy pomocy C1 nie mogę otworzyć. Otworzyłem Library i odszukałem folder ze zdjęciami i chciałem go otworzyć. Wtedy wyskoczył mi komunikat że C1 nie może odnaleźć ustawień zdjęć. Bez zastanowienia kliknąłem na clear. Próbowałem wszystkich sposobów aby dostać się do folderu i wygląda tak jakby był zablokowany. W TC próbowałem przekopiować to również wyskoczył mi komunikat że folder jest zabezpieczony. Mam wrażenie jakby C1 go zablokował.

    Teraz próbowałem odzyskać zdjęcia programem Recuva i jak tylko kliknąłem na ten folder od razy wyskoczyło Brak odpowiedzi i program zawieszony.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 02-10-2013 o 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •