Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31

    Domyślnie

    Wybierz Plus-a

    - największy zasięg (obok orange)
    - najlepsze pakiety w stosunku do ceny
    - najszybszy (w miastach i jak masz modem LTE)


    Play
    - zasięg tylko w miastach, poza miastami korzysta z roamingu np plus-a (jeśli jest tłok na BTSie to wywalają najpiewr play-a, bo plus musi działać)
    - bardzo wolny - do 1Mbs na kartę do 2Mbs w abonamencie (taką informację dostałem w salonie, oczywiście jest możliwość że np w wawie jest trochę szybciej)

    Orange
    - dobry cenowo
    - kompresuje grafiki i co dziwne nie można tej "usługi" wyłączyć. Tłumaczą to "dobrem użytkownika"


    Najważniejsze - żadna sieć nie będzie dobrze działać w trasie, zwłaszcza podczas jazdy. Moje testy wykazują, że w zasadzie wcale nie działają. Będąc daleko poza miastem, trzeba szukać knajpy z wifi . Nie testowałem anten zewnętrznych na samochód, ale podejrzewam, że wiele to nie zmieni.


    pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  2. #32

    Domyślnie

    czym jest lejek?

  3. #33

    Domyślnie

    Ostatnio testuje dosyć mocno sieć w której mam tel i maniacznie oglądam YouTube w trasie. Działa bez problemów w większości miejsc, tyle ze ja w małym kraju żyje. Widać jednak, ze sie da, więc i na PL przyjdzie czas.
    robak, robak_wroc
    pelny klatek i niepelny klatek

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    czym jest lejek?
    Lejek polega na tym, że gdy np.: skończy ci się pakiet internetowy, to internet dalej działa i nie zżera Ci środków z konta, a jedynie "prędkość" spada do (bardzo) niskich wartości 8-32kb (zależy od sieci).

    Ma to głownie na celu zapobieganie sytuacjom, w których nieświadomie , podczas korzystania z netu kończy się pakiet i pobiera z konta.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-10-2013 o 08:46 Powód: orto. ("sytuacją")

  5. #35

    Domyślnie

    no tak, ale z tego co mi wiadomo, wóczas strasznie muli.
    Ja kupiłem plusa, dostałem GB na start. Nie wykorzystałem jeszcze, ale od razu doładowałem stówką. W sumie mam 15 GB na 4 miesiące, czyli wychodzi 25 zł za miesiąc. Tragedii nie ma, a internet naprawdę hula

  6. #36

    Domyślnie

    Ja w iPadzie mam Tmobile. narzekam tylko gdy jade przez las, a tak nie zauwazylem problemow z zasiegiem.
    P.s. Tmobile tez chyba kompresuje grafiki, wiecie czy to sie da wylaczyc?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-10-2013 o 08:46 Powód: pis. ("komoresuje")

  7. #37

    Domyślnie

    P.s. Tmobile tez chyba kompresuje grafiki, wiecie czy to sie da wylaczyc?
    Tak, z tego co wiem da się, wchodząc na odpowiednią stronę internetową. google it.
    d70s + N18-70 + N55-200

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fuselink@interia.pl Zobacz posta
    Ja w iPadzie mam Tmobile. narzekam tylko gdy jade przez las, a tak nie zauwazylem problemow z zasiegiem.
    P.s. Tmobile tez chyba kompresuje grafiki, wiecie czy to sie da wylaczyc?
    A jaką taryfę w TM posiadasz?
    Myślę czy nie skorzystać z tej nowej taryfy na kartę gdzie dają chyba 50mb na dobę bo jednak lejek w Virgin to trochę za wolno

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    Też dziś kupiłem, ale plusa. Mieszkam na 4 piętrze w miescie około 30 000 mieszkańców i internet hula az miło
    Coś przegapiłem? Warszawa ma teraz 30000 mieszkańców?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Coś przegapiłem? Warszawa ma teraz 30000 mieszkańców?
    Przeklęci imigranci...
    Pursue happiness with diligence

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •