Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie PS CS6 - polski czy angielski

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy itp. , itd. zamierzam zakupić CS6. Gnębi mnie jedno pytanie zasadnicze, jeśli idiotyczne to wybaczcie:
    Czy instalacja dodatków, zarówno darmowych jak i płatnych zależy od wersji językowej programu? Czy jeśli kupię polskiego PSa, to mogę mieć jakieś problemy instalacyjne?
    Powiedzmy, że kupię jakieś dodatki, akcje itp. Będzie się to gryzło?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #2

    Domyślnie

    Problemy z instalacją nie, wszystko działa niezależnie od języka, bo to ten sam PS tylko pliki językowe się różnią, więc całkiem bezpiecznie.

    Ale problemy mogą być z szukaniem czegoś w internecie, każda funkcja i opcja będzie spolszczona i czasem jest naprawdę ciężko znaleźć informacje o co chodziło tłumaczowi...
    Nie mówiąc o tutkach jakichś ewentualnych, które są w 99% po angolsku.

    Ja odradzam, chociaż technicznie nie będzie na pewno żadnych problemów.

  3. #3

    Domyślnie

    również niektóre płatne akcje będą Ci się zatrzymywały dopóki nie zmienisz poszczególnych kroków np. z Nowa warstwa na New layer.
    Ja mam polską i kilka razy musiałem dłubać
    Polecam angielską - prawdopodobnie i tak wszystko będziesz rozumiał
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  4. #4

    Domyślnie

    Z polskiej wersji bardzo łatwo zrobić angielską i potem bardzo łatwo wrócić do polskiej.

    Wystarczy zmienić nazwę tego pliku: C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop\Locales\pl_PL\Support Files\tw10428.dat na przykład na tw10428.dat.bac i potem w drugą stronę.
    D700 ¦ MB-D10 ¦ N24-70/2.8 ¦ N50/1.8G ¦ N85/1.8G ¦ YN560-III ¦ thinkTANK photo

  5. #5

    Domyślnie

    Tak jak pisał już przedmówca polecam angielską bo zabawa z każdego rodzaju akcjami także darmowymi doprowadzić może do szewskiej pasji

    Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JAP Zobacz posta
    również niektóre płatne akcje będą Ci się zatrzymywały dopóki nie zmienisz poszczególnych kroków np. z Nowa warstwa na New layer.
    Ja mam polską i kilka razy musiałem dłubać
    Polecam angielską - prawdopodobnie i tak wszystko będziesz rozumiał
    Witam, u mnie już posprzątane, bo mam polską wersję, no i właśnie problem z akcjami, które się zatrzymują. Jak mogę zmienić te nazwy w akcjach (background copy na tło kopia itd). Bo kopię i szczerze mówiąc nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •