Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie LR4 przenoszenie katalogu pomiedzy komputerami

    witam
    używając "export as Catalog" przeniosłem jeden z katalogów na laptopa wraz z surówkami czyli dng,
    na lapie dokonałem zmian poprzez oflagowanie zdjęć i ocenę oraz lekkich modyfikacji w module Develop, co zajęło mi kilka godzin. Przy eksporcie z laptopa użyłem tylko opcji "include available previews" co odchodziło co prawda katalog eksportowy ze zdjęć, ale zawiera on wszystkie zmiany jakie popełniłem na zdjęciach...no i teraz przy imporcie na stacjonarnym nie widzi zmian jak próbuje użyć funkcji "import from another catalog"
    Czy za każdym razem muszę eksportować negatywy zdjęć by zaimplementować zmiany na tym drugim komputerze?
    Proszę o pomoc bo jak dobrze kojarzę to w LR3 tak to działało...
    Ostatnio edytowane przez somrozen ; 09-09-2013 o 23:35 Powód: literówka..
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar somrozen
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Słupsk/Koszalin
    Posty
    225

    Domyślnie

    dla potomności, MUSZĄ być fotografie oryginalne by aktualizować bazę na innym komputerze, czyli prostymi słowami, za każdym razem trzeba eksportować katalog ze wszystkimi potrzebnymi zdjęciami a nie tylko "recepturki" ze zmianami..amen
    ======================================
    D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •