Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Jest wiele czynników wpływających na efekt końcowy. Częto problemem sa płytki - i to nie tylko noname, ale też firmowe. Często wina leży tez po stronie użytkownka. Przy dogrywaniu sesji program pyta o to która jest ostatnia. W przypadku błędnego wskazania np gdy wskażemy nie ostatnią tylko przedostatnią, ostatnia sesja pozostanie na dysku, ale da się ją odczytac tylko np programem do odzyskiwania. Oczywiście nie wiem do końca co mogło być przyczyną Twoich problemów - pewnie analiza płytki mogłaby to wyjasnić - ale cieszę się, że udało Ci się odzyskac dane. Ja ze swojej strony polecam nagrywanie płytek w 2 kopiach (a i dodatkowy stary dysk w szufladzie na ważne dane przydaje się).
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    To ja mam do ciebie jeszcze pytanie co zrobić z płytą DVD na którą nagrałam kilka programów żeby mieć zapasową kopie w razie utraty czy zniszczenia oryginału na grałam w programie nero wybrałam zapisz dane nagrałam kilka programów a teraz po włożeniu dysku komputer informuje mnie że w stacji dysków jest nierozpoznawalny format plików i jeszcze jedno do niedawna w meni mój komputer dysk DVD był oznaczony DVD RW a teraz mam DVD RM co to znaczy czy to może być z tego powodu

  3. #13

    Domyślnie

    Przypuszczam, że system oeracyjny to windows xp. Ta zmiana oznaczenia nastąpiła tak nagle czy wgrywałaś jakąś paprawkę ? Płytkę sprobuj odczytać na innym komputerze. Trudno zdalnie mając ograniczoną liczbę informacji ocenić co się stało. Przy nagrywaniu płytek warto robić weryfikację po zapisie - dawniej dodatkowo jeszcze kopiowałem tesotwo całą płytę na dysk twardy i porównywałem binarnie z oryginałem. Ale od dawna nie miałem żadnych niespodzianek więc to kopiowanie testowe i porównywanie odpuściłem sobie.
    Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Tak system to XP mam zainstalowany Service Pack 2 i stało się to nagle ale nagrywarka CD pokazuje normalnie CD-RW tylko z DVD jest taki problem DVD-RM

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •