Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Drewno i biel

  1. #1

    Domyślnie Drewno i biel



    pozdrawiam współplenerowiczów

  2. #2

    Domyślnie

    Czuję się pozdrowiony Szybko wrzuciłeś, ale dlaczego tylko jedno? Na pewno coś tam jeszcze masz. Poza tym trochę chłodna fota - czy mi się wydaje, że biały jest trochę niebieski?

    PS. Naprawiłem sobie Operę, cookies skasowałem i już mogę pisać :]
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobra fotografia. Świetna podłoga z dynamizującą kompozycję białą liną. Ładna, naturalna kolorystyka. Dobry kolor nieba (nieważne czy rzeczywiście było ono takie jasne ) - fajnie komponuje się z dołem i budynkiem, a to jest moim zdaniem najważniejsze. Nadaje w mojej ocenie kompozycji lekkości.

    Tytułem już kompletnej upierdliwości, napiszę, że brakuje mi bardzo minimalnie góry (mam wrażenie delikatnej ciasnoty nad skrzydłem budynku po prawej stronie). Nie zmienia to faktu, że fotografia bardzo mi się podoba .

  4. #4

    Domyślnie

    Szybko wrzuciłem, ale do obróbki podchodziłem kilka razy. Zacząłem już wczoraj, zaraz po powrocie z pleneru, co jest dla mnie rekordowym osiągnięciem
    Może jest trochę błękitu, czy nawet lekkiej szarości - rozjaśniałem budynki z tej okołozachodowej szarówki, a nie chciałem za bardzo ocieplić.
    Dune, dzięki za opinię, gdyż sam miałem trochę wątpliwości odnośnie ilości nieba. Niestety nawet 10mm okazało się niewystarczające, a nie chciałem podnosić obiektywu i później mordować się z prostowaniem. No i straciłbym ładnie układającą się podłogę Aha, a niebo było wtedy trochę jaśniejsze.

    No to jeszcze spojrzenie w drugą stronę, trochę później:


  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    (...) Niestety nawet 10mm okazało się niewystarczające, a nie chciałem podnosić obiektywu i później mordować się z prostowaniem. No i straciłbym ładnie układającą się podłogę Aha, a niebo było wtedy trochę jaśniejsze.
    Podłoga jest optymalna i tracić ją kosztem nieba byłoby grzechem, myślałem ewentualnie o dosztukowaniu nieba . Co do jasności nieba zwiodły mnie włączone światła.

    Co do drugiego zdjęcia - dobre kadrowo, natomiast nie wiem, czy nie za mocne są światła na elewacji i podświetleniu pomostu. Generalnie, zdjęcie to jest dużo bardziej kontrastowe od poprzedniego (na co w istotnej mierze wpływ miała późniejsza godzina jego wykonania).

  6. #6

    Domyślnie

    Podoba mi się. Pomysłowy kadr, kładka po lewej też widzę, że się sprawdza. Dobrze, że widać kamienie w wodzie. Akurat woda była spokojna, dzięki temu odbicie jest klarowne nawet przy dłuższym czasie naświetlania.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Obie mi sie podobaja ale chcialbym, zeby w 2 budynek tak nie bil po galach

  8. #8

    Domyślnie

    Faktycznie szybko wrzuciłeś, moje się muszą odleżeć z miesiąc. Ciężko mi będzie wybrać inne kadry niż przedstawiłeś
    Wydaje mi się, że oba są trochę zbyt kontrastowe i nasycone, ale to może być wina nieskalibrowanego monitora po zmianie systemu...

    No i dzięki za udany wypad
    | FB | BLOG |

  9. #9

    Domyślnie

    W takim razie zaklepuję jeszcze ten kadr Trochę naturalniej.


  10. #10

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie, scena i światło bardziej odpowiada mi jednaki na jedynce Może warto spróbować przyciemnić trochę niebo i ożywić podłogę (dodać trochę kontrastu i jasności).

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •