Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Drewno i biel

  1. #21

    Domyślnie

    Lepiej niz przed 2ma laty. Technicznie bez zarzutu.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Dziękuję Dune za uwagi, miło mi je przeczytać. Chciałbym wierzyć w to, że te słowa oznaczają że jakoś tam jeszcze się rozwijam, przynajmniej w zakresie postprocesu - chociaż może właśnie sztuką jest zrobić taki aby go nie było widać Pewnie jak na dwa lata to ten postęp jest niewielki, ot takie tam drobne dopracowanie technikaliów, trochę też zawdzięczam elastyczniejszej matrycy (pierwsze podejście było jeszcze z D90...), ale ja się z nikim nie ścigam, robię to wciąż wyłącznie dla rozrywki i relaksu, no i w swoim tempie
    A warunki, faktycznie, trafiły się świetne.
    Nie wiem jak to jest z niewidocznym postprocesem, ale wyedytowałeś te zdjęcia z dużym wyczuciem . Największy rozwój jest na początku, później zostają już niuanse, niekiedy jednak istotne . Z tego, co pamiętam, to w 2014 r. nie byłeś początkującym fotografem

  3. #23

    Domyślnie

    Myślałem, że to te starsze bo wyglądały bardzo znajomo a tu proszę... Dobrze, że już niedługo będzie nowa część do fotografowania.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  4. #24

    Domyślnie

    Widać postęp w obróbce (trochę pewnie pomogła lepsza matryca - szczególnie w kwestii kolorów). Kadrowanie jak zwykle u Ciebie na bardzo wysokim poziomie.
    Pochwalę Cię szczególnie za [14], już w puszce bardzo mi się podobało. Też mnie ten motyw zainteresował, ale kiedy pokazałeś swój kadr odpuściłem, bo wiedziałem że nic lepszego tam nie wymyślę
    Szkoda, że na [10] nie rozprowadziłeś wody po całej ławeczce, byłoby ładniejsze odbicie

    A co do mojego materiału, to raczej nie ma tam nic innowacyjnego... Może jak znajdę chwilę czasu to do niego jeszcze zajrzę.
    | FB | BLOG |

  5. #25

    Domyślnie

    Aaaaaa co mi tam... Nie będę zakładał nowego, tylko wykopię swój stary wątek, i dorzucę kilka zdjęć z ostatnich miesięcy - tym bardziej, że w międzyczasie powstały nowe budynki.


    2017:

    [17]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-09-01-bg2017-2.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	4,89 MB
ID:	13733


    [18]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-09-02-bg2017-3.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	2,45 MB
ID:	13734


    [19]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-08-29-bg2017-1.jpg
Wyświetleń:	560
Rozmiar:	2,17 MB
ID:	13735


    [20]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-11-19-bg9-bw.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	1,35 MB
ID:	13737


    .... i 2018:

    [21]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2018-08-30-bg1.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	2,55 MB
ID:	13738


  6. #26

    Domyślnie

    To jest jednak kopalnia kadrów
    Byłem tam raz i wydawało mi się, że inaczej się nie da
    A jednak się da!
    Wszystkie super, ale najbardziej "chyba" 19. Odbicie, światło i kolorki.
    Bardzo...nie wiem czy nie bardziej podoba mi się 18. Bardzo ładnie zbudowałeś ten kadr, budynek, ułożenie ścieżek, trawników. Po prostu majstersztyk.
    Noże się kiedyś ugadamy? I połazimy po Warszawie?
    Fuji

  7. #27

    Domyślnie

    He he, dzięki. Ja też sam siebie zaskakuję czasami - nieskromnie powiem, że jestem dosyć zadowolony z ostatniego kadru, bo gdy już myślałem że tam naprawdę nic nowego nie wymyślę, to zrobiłem taki pion...

    Odnośnie poznania się i wspólnego focenia, to chętnie, ale trzeba by o tym już myśleć, bo zachód jest coraz wcześniej, i to okienko między końcem pracy a końcem światła robi się coraz krótsze. Jak będziesz gotowy, ślij PW!

  8. #28

    Domyślnie

    Dobre te zdjęcia.
    Naukowego wyjaśnienia nie będę pisał, bo nie potrafię
    18 bardzo podchodzi, można rozważyć czy kwadrat z większą ilością nieba nie byłby lepszy.
    19 jest dobrze jak jest, może trochę ciasno.
    20 fajny kontrast.
    Te trzy osobiście wyróżniam.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  9. #29

    Domyślnie

    W mordę - cały set świetny! Aż przyjemnie popatrzeć na taką extraklasę! Zazdroszczę takich widoków, i takich kadrów przy okazji.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #30

    Domyślnie

    Nuda, panie, nuda - cały czas wszystkie obrazki dobre, nawet bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić, normalnie nuda
    Byś se podpis walnął albo rameczkę - miałbyś dyskusji na 20 stron
    Ale nie, na upartego, wrzucasz fajne kadry, przyjemnie uchwycone światło, dobra obróbka. Nuda
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •