Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Nikon p7800

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _sam_ Zobacz posta
    widziałem tylko zależy mi na wizjerze (w XZ-2 oczywiście jest możliwosć dopięcia ale wtedy lampę możemy zamontować na szyi ) i możliwości wykorzystania posiadanych lamp błyskowych niemniej jednak biorę go pod uwagę ze względu właśnie na obrazek

    To prawda , w tym momencie to chyba najlepszy stosunek ceny do jakości jeśli chodzi o kompakty z jasnym obiektywem i matrycą 1:1,7"

  2. #32

    Domyślnie preselekcja czasu a Lampa w auto

    Witam

    Post już trochę stary ale chciałem zapytać czy ma ktoś może ten aparacik?
    Pytam gdyż kupiłem go kilka dni temu i mam pewne zastrzeżenia do jego pracy.
    Chodzi o to iż w trybie S (pre. czasu) lampa w trybie auto praktycznie się nie włącza. nawet gdy światła jest zdecydowanie za mało lampa się nie wyzwala.
    Zastanawiam się czy to może wina firmware czy może coś w ustawieniach jej nie wyzwala?
    Z góry dzięki za pomoc
    pzdr

  3. #33

    Domyślnie

    wydaje mi się to dobre zachowanie. Tak powinien działać tryb półautomatyczny
    x-t10

  4. #34

    Domyślnie

    lampa sama to tylko w pelnym automacie czyli na zielonym
    Byl D50,D80,D5000,D3000,D3100,D7000,D7100,D300,D700 FX , D600 FX
    jest ponownie D600 , N28-105 ,N70-300VR ,Grip
    Nikon A jako sprzecik mobilny i podreczny

  5. #35

    Domyślnie

    Ja kupiłem P7800 jako "mały" aparat zapasowy do mojego starego i wymęczonego życiem D200 i go sobie chwalę. Lubię ustawiac sobię nawet w małym aparacie wszystko pokrętłami a nie pukając palcem w ekranik. Jakość zdjęć jest naprawdę OK, można trochę z nich wyciągnąć np. w NX2. Oczywiście jest delikatnie mówiąc nieco powolny a wizjer elektroniczny to tak tylko na papierze


    500px

  6. #36

    Domyślnie

    A jak wychodzą zdjęcia koncertowe (plener za dnia) robione tym aparatem?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •