Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Jak nagrywać zdjęcia na płyty?

    Witam serdecznie poszukuję oprogramowania lub szybkiego sposobu za pomocą którego dostosuję ilość zdjęć do wielkości płyty. Do tej pory ręcznie dokładam i odejmuję zdjęcia w celu ich nagrania na płytę. Program Ashampoo. Za pomoc dziękuję.

  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Człowieki nikt nie pomoże? Przecież nie może tak być ze znowu będę dłubał z tymi zdjęciami aby całkowicie wypełnić płytę.

  3. #3

    Domyślnie

    Napisz może o co Ci dokładnie chodzi. Ja nagrywam np. programem ImgBurn, który, przy dodawaniu plików pokazuje, czy zmieści się nagranie na jednej DVD+R, czy potrzebuję DVD+R9 czy BR...
    D200 plus graty...

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar JacKill
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Okolice Kielc
    Posty
    177

    Domyślnie

    Tutaj opisane na przykładzie CDBurnerXP: http://www.howtogeek.com/76264/how-t...d-or-cd-discs/

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    No własnie o takie Polskę mnie chodziło. A najgorsze jest to, że ten program używałem w firmie ale jakoś nigdy nie nagrywałem więcej plików niż ma pojemnośc płyty i dlatego nie wyskakiwało mi okienko dzielenia płyt. Nie mniej dziękuję bardzo

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Dziś nagrywałem tym sposobem 2000 zdjęć na 4 płyty. Program wypalił 4 płyty z tym ze pliki miałem ponumerowane od 1 do 2000 porozrzucał po płytach. Na pierwszej płycie były z początku ze środka i z samego końca totalny galimatias. Być może ja coś źle zrobiłem ale w sumie nie wiem co?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •