Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    bach! - szczena zrobila o stół.. o ile ogladając Twoje "zdjęcie" zastanawiałem się skąd wytrzasnąłeś takie kieliszki tak przejżyste i nieskazitelne i przewijając w dół pokiwałem głową czytając co fIlek napisał dalej otwierając w tle link i.. znowu "bach!". W życiu bym nie odróżnił tą grafikę auta od zdjęcia...

    niezle odie, wyglada naprawde realistycznie ;]
    D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
    "- Po co wasze swary głupie,
    - Wnet i tak zginiemy w zupie!"
    J. Brzechwa

  2. #12
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    coz . pora sprzedac aparat studio i wszelkie gadzety i zakupic dobrego kompa z odpowiednimi programami

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    coz . pora sprzedac aparat studio i wszelkie gadzety i zakupic dobrego kompa z odpowiednimi programami
    ...a to wcale nie aż taki wielki koszt...
    powiedzmy że dobry komputer z monitorem 4000zł, do tego WinXP Pro za 500zł i Rhinoceros (bo ten program też posiada swój modeler) ok 1000 Euro czyli w 10Kzł się mieścimy

    tutaj jako ciekawostka coś co sam zrobiłem kiedyś w ramach zaliczenia z "projektowania wirtualnego"...
    robiłem to prawie 2 tyg. ale tylko wieczorami

    http://img77.imageshack.us/img77/5444/new3lu8.jpg
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  4. #14

    Domyślnie

    co do bryczki 3D powiem Ci że takiego przodu to chyba jeszcze nikt nie wymyślił (chodzi o centralne wcięcie), pomysł delikatny (bo może sugerować że auto po dzwonie ) ale umiejętnie wykorzystany może otworzyć nowe drzwi stylistom...
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Nie żebym się czepiał
    mistrzunio, masz oko zaimponowałeś mi

    odie83 mistrzunio, masz wprawę zaimponowałeś mi

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    co do bryczki 3D powiem Ci że takiego przodu to chyba jeszcze nikt nie wymyślił (chodzi o centralne wcięcie),
    Wymyslec, to moze i ktos wymyslil, ale nie jestem pewien, czy by go dopuscili na drogi. Przy uderzeniu w czlowieka ten moglby byc sciagany do srodka maski a nie na zewnatrz. Takie moje przemyslenia.

    odie83 probowales Povray'a z Movray'em tylko do modelowania, bo fizyki w nim nie ma? Kiedys tak dla testow go sciagnalem. Podobal mi sie Zwlaszcza jego koszty.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  7. #17

    Domyślnie

    widać że durzo pracy włożonej.. nieźle!
    D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
    "- Po co wasze swary głupie,
    - Wnet i tak zginiemy w zupie!"
    J. Brzechwa

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    co do bryczki 3D powiem Ci że takiego przodu to chyba jeszcze nikt nie wymyślił (chodzi o centralne wcięcie), pomysł delikatny (bo może sugerować że auto po dzwonie ) ale umiejętnie wykorzystany może otworzyć nowe drzwi stylistom...
    Mnie taki przód wyszedł częściowo przypadkiem, ale też zauważyłem że raczej się takiego nie stosuje...
    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    odie83 mistrzunio, masz wprawę zaimponowałeś mi
    Dziękuję bardzo za uznanie
    Właśnie robię autobus ale to już na zlecenie za kasę. Jak skończę to podrzucę na forum...
    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    odie83 probowales Povray'a z Movray'em tylko do modelowania, bo fizyki w nim nie ma? Kiedys tak dla testow go sciagnalem. Podobal mi sie Zwlaszcza jego koszty.
    Nie che chcę spróbować v-raya do samego renderingu bo większość ludzi tworząc modele w Rhinoceros renderuje je slbo w V-ray albo w final render i jak widziałem efekty są wtedy najlepsze... poza tym mam zamiar opanować dobrze 3DS...
    Cytat Zamieszczone przez Kacper_84 Zobacz posta
    widać że dużo pracy włożonej.. nieźle!
    Moja praca w porównaniu do tego co robi pan Suurland to i tak nic ale dzięki
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •