Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nad Morzem

  1. #1

    Domyślnie Nad Morzem

    Tydzień w Kołobrzegu zaowocował paroma zdjęciami z okolic. Bardzo proszę o opinie i konstruktywną krytykę


    1#



    2#


    3#
    D8O | tamron 17-50 | kit 18-55 | nikon 70-300 | B+W ND 1000

    http://www.mozable.eu

  2. #2

    Domyślnie

    Kolorystyka i obróbka na plus, pomysły również.
    Jak ma być konstruktywnie to tak :
    1. prawie uciąłeś górne latarnie kosztem dużej ilości dołu, całość mocna
    2. pomysł dobry z dołem ale po co tyle nieba ? spójrz czy czysto na matrycy ?
    3. broni się kolorem i pomysłem, falochronu przesunąć nie mogłeś, więc w tych warunkach nie mam zastrzeżeń. Lekkie zakrzywienie horyzontu, da się przeżyć. Natomiast brudny filtr na matrycy psuje odbiór.

    Zgaszasz się czy źle myślę ?
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    No to i ja się odniosę...

    1. Chyba najlepsze z trójki. Jednak za dużo dołu, który nic nie wnosi, za mało góry, gdzie niebo ma plastykę. Wystarczyło krok czy dwa do przodu. No i warto by coś zrobić z tą dziurą w chmurach

    2. Jest OK. Dobrze, że dużo nieba, bo coś w nim gra, tylko trzeba to wyciągnąć. Jak chcesz, to przyślij mi rawa na maila, zobaczę jak to się poddaje obróbce.

    3. Zrób z tego pionowy (lub kwadratowy) kadr, centralny, bez falochronu, i będzie dobrze.

  4. #4

    Domyślnie

    1nka wydaje mi się być najbardziej przemyślana i dopracowana ale..., nieusunięte paproszki na wszystkich 3ech zdjęciach ogromnie minusują całą ta serię.

  5. #5

    Domyślnie

    @moshica zgadzam się raczej ze wsyzstkim co napisałeś .

    Dziękuje za wszystkie uwagi i dobre słowa Zatem siadam i czyszczę zdjęcia a na początku monitor bo trudno rozróżnić czy zabrudzone jest zdjęcie czy monitor
    D8O | tamron 17-50 | kit 18-55 | nikon 70-300 | B+W ND 1000

    http://www.mozable.eu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •