Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z niesamowitą Izą Urbaniak w foto-team.pl. Już 31 maja poszukamy emocji w naszych kadrach. Fantastyczna propozycja dla wszystkich miłośników zmysłowej, emocjonalnej fotografii.
    ZAPISY I INFORMACJE

  2. #32

    Domyślnie

    Szkolimy i pomagamy rozwikłać Wasze problemy sprzętowe! Zapraszamy na kolejną edycję rewelacyjnego kursu fotografii cyfrowej "Lustrzanka i co dalej ? - wstęp do fotografii cyfrowej "
    Kurs dedykowany osobom zaczynającym swoją przygodę z fotografią i wszystkim, którzy chcą w praktyce zapanować nad swoim aparatem i uzyskać lepsze efekty. Zajęcia prowadzi nasz forumowy kolega towers.
    ZAPISY I INFORMACJE

  3. #33

    Domyślnie

    Szkolenie z prawa autorskiego dla fotografów. Prowadzi prawnik, specjalista. Dla uczestników mamy skarb - skrypt z podsumowaniem warsztatów i wzorami umów. Już we wtorek i środę w studio foto-team.pl
    ZAPISY i INFORMACJE

  4. #34

    Domyślnie

    Najlepsze warsztaty z Adobe Lightroom 5! Są jeszcze miejsca na nasz czerwcowy kurs.
    Szkolenie skierowane nie tylko do osób rozpoczynających swoją przygodę z obróbką cyfrową, ale również do tych którzy pragną uporządkować i powiększyć swoją wiedzę w tym zakresie. Podczas warsztatów uczestnicy poznają w przystępny sposób, zasady postępowania z plikami RAW. Zasady zarządzania kolorem, oraz obsługę programu Lightroom 5 w zakresie katalogowania zdjęć, obróbki i dalszej publikacji zdjęć. Warsztaty prowadzi Artur Magdziarz artysta fotografik, członek Fotoklubu RP autor wielu publikacji i wystaw fotograficznych.Polecamy!
    ZAPISY i INFORMACJE

  5. #35

    Domyślnie

    Czy planują Państwo w najbliższym czasie jakieś warsztaty z Lightrooma w Szczecinie? Wysłałem jakiś czas temu zapytanie przez formularz na Państwa stronce, ale bez odzewu. A może znajdzie się ktoś w Szczecinie chętny do przekazania tajników tego programu? Nie interesują mnie portrety, glamour itp. Fotografia lotnicza i krajobrazowa. Dodatkowe informacje proszę na priv.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  6. #36

    Domyślnie

    Jak widać, w Szczecinie na rynku nędza. Pozostaje czekać na jakieś warsztaty w Akademii Nikona :/
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  7. #37

    Domyślnie

    Jest wręcz odwrotnie Dzieje się bardzo dużo, w marcu np. wszystkie weekendy (Laubsch, Widmańska, Tomaszewski, Urbaniak) i w tygodniu również. Robimy warsztaty, kursy i spotkania. Nie wrzucam tutaj reklam, bo nie jestem już użytkownikiem premium. Jeśli kogoś interesuje temat warsztatów i szkoleń zapraszam na stronę www. Lightroom za około 2 miesiące.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrr Zobacz posta
    Jest wręcz odwrotnie Dzieje się bardzo dużo, w marcu np. wszystkie weekendy (Laubsch, Widmańska, Tomaszewski, Urbaniak) i w tygodniu również. Robimy warsztaty, kursy i spotkania. Nie wrzucam tutaj reklam, bo nie jestem już użytkownikiem premium. Jeśli kogoś interesuje temat warsztatów i szkoleń zapraszam na stronę www. Lightroom za około 2 miesiące.
    mam pytanie, czy w najbliższym czasie będą warsztaty Lightrooom? Jeśli tak to można prosić o więcej szczegółów albo www gdzie można się dowiedzieć więcej.

    (edit) literówki

  9. #39

    Domyślnie

    Na razie nie ma planów na Lightrooma, cała ramówka warsztatów na www.foto-team.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •